Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy ne legyen ennyire bátortalan az ágyban?

Figyelt kérdés
Alapból nagyon félénk srác,de szex közben főleg az..
2017. aug. 24. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem fog kibújni a bőréből. Ha nem tetszik, keress mást!
2017. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Légy türelmes vele. Ahogy egyre szorosabb lesz a kapcsolatotok és egyre jobban bízik benned, levetkőzi majd a gátlásait.
2017. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Elso egy debil, siman megvaltozik ha sikerul feloldodnia elotted. Csak nincs kibekulve magaval, nincs rendbe az onbizalma ez minden. Adj neki idot legyel vele turelmes, ereztesd vele hogy mennyire akarod ot, izgatonak talalod minden porcikajat, szexizz neki, csabitsd el stb. Menni fog az de jelenleg jobban izgatja a sajat frusztraltsaga mint te. Ezen kell valtoztatni, adj neki idot es biztasd(de ne kulon musor kereteben, hogy menni fog gyerunk, hanem ugy ahogy irtam) ennyi az egesz.
2017. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

#1


Hö höhöhöö esztjómemonntad. Jár az újabb kör Lóbányai.


#Kérdező


Idő és a gátlások feloldása kulcsfontosságú. És ne bántsd vagy éreztesd vele, hogy "mekkora lúzer vagy", mert akkor még rosszabb lesz.

2017. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha vegtelen turelmed van, hajra, lehet par ev mulva mar normalis szexben is lesz reszed.
2017. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Én, nővel voltam így. Türelem, türelem, türelem. Láss csodát, négy év után elfogyott a türelem.
2017. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát mutasd meg neki mi tetszik mit szeretnél mit lehet csinálni.......Bátorítsd!!!
2017. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát légy türelmes, aztán ha elfogy, akkor még mindig leléphetsz. /de bevallom, én magam nem vagyok türelmes, ha 3-4. alkalommal sem tudna lázba hozni, és nem múlik el a félénksége, akkor vége lenne. /
2017. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem fog feloldódni.


Exemnek másfél év alatt nem sikerült, minden szex langyos menet volt.

2017. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!