Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy bátortalan férfi is mer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bátortalan férfi is mer kezdeményezni, ha nagyon tetszik neki egy nő?

Figyelt kérdés

2017. júl. 12. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Idővel igen.
2017. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek szerintem is igaza van.
2017. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem biztos, de lehet. Ilyenkor a nőnek kéne egy egyértemlmű jelzést adni, hogy nyugodtan kezdeményezhet, vagy csak átvenni a kezdeményezést.
2017. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én elég bátortalan vagyok.

De amikor minden félreérhetőséget nélkülöző jelet kapok, vagy a nő teszi meg a kezdő lépést - mindegyikre volt példa - akkor kész vagyok átvenni a kormányt.

2017. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt rá példa hogy megláttam egy számomra nagyon vonzó nőt, és bár nagyon egy félénk fajta vagyok, de akkor összekaptam magam mert tudtam hogy most vagy soha, ha mást nem égek egyet, de megkell próbálnom. Vettem egy mély levegőt, odamentem és leszólítottam. Igaz hogy elhajtott engem elég lenézően és megalázóan akkor mérgembe kiosztottam hogy ne hogy már külső alapján ítéljen és alázzon le, mert sajnos nagyon így jött le a reakciója. Akkor kicsit magába szállt és bocsánatot kért, de akkor el is ment tőle a kedvem.
2017. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó jó, de egy ugyanilyen típusú lány nem fog kezdeményezni.

Szerintem egy ilyen típusú lánynál először csak barátkozni akarjatok, mert ők szeretik, ha csak barátkoznak velük először, és így nektek is siker élmény, hogy közelebb kerültetek hozzá. Később mikor már megbízik bennetek úgy is természetesen fog alakulni barátságból párkapcsolat.

Tudjátok lassú víz partot mos.

És ezeknél a lányoknál csak így tudtok közeledni.

2017. júl. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!