Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Havi 300+ ezer forintot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi 300+ ezer forintot keresek kétkezi munkával (építőipar) mégis lenéznek a nők a munkám miatt?

Figyelt kérdés

Szeretem amit csinálok, ha elkezdek róla mesélni a nőknek, akkor viszont egyből lekezelőek, távolságtartóak lesznek velem.

Az egész úgy jön le, hogy egy cigaretta szagú piás prolival azonosítanak, mert én biztos ilyen lehetek ha az építőiparban dolgozom.

Annak ellenére hogy aránylag jól keresek, lenéznek a nők a munkám miatt.


2017. aug. 24. 20:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
2%
Talán mert bekepzelten beszélsz róla. Ja, en home office-bol többet keresek, és nem szakadjon meg. És piszkos sem leszek.
2017. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
1%
Nem szakadom meg, csak a fránya autocorrect....
2017. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
8%
Miert, nem ilyen vagy? Ha te nem is, a kollegak nagy resze valoszinuleg ilyen, es senki nem akar ilyen korokbe kerulni.
2017. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
lehet hogy olyan nőknél próbálkozol, akik lenézik ezt a munkát. más típusú nők lehet, hogy nem néznék le
2017. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is részben az építőiparban dolgozom, de eddig egy nő sem tett megjegyzést ez miatt.

Szerintem csak rossz helyen vagy rossz időben, rossz emberekkel körülvéve, azért született meg benned ez a sztereotípia.

2017. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
22%
Ha egy utcasepro 500k-t keresne az sem lenne sokkal megbecsultebb munka attolmeg. Amugy miert mondod el nekik mennyit keresel? Vagy lehet azt hiszik minimalbert, de ha csak a penzre mennek akkor ez meg keves.
2017. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
16%

jah majd itt jöna sok havi fél millát kereső napi 2 óra meloval...el ne hidd már :D

azért odszkodnak a nők, mert nem adsz magadra.

öltözz stílusosan, drága óra, drága telo. jó kocsi.

legyél magabiztos és mond azt h pl birgádvezető vagy vagy ilyesmi.

2017. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
41%
most elgondolkoztam, tételezzük fel, hogy egy wc pucoló itthon keresne 500 ezret, valamilyen oknál fogva, lényegtelen, hogy ilyen persze lehetetlen. na akkor ez az ember sokat, keres, de egy sz#ros wc pucoló, nem hangzik sexisen. ebből is látszik, hogy a presztízs is nagyon fontos. azért egy 300 ezret kereső mérnök mondjuk jobban hangzik szerintem, mint a wc pucoló. nem téged akarlak degradálni ezzel, csak általába nem öveges profeszorok vannak az építő iparban, hanem a nap által vörösre égetett, füttyögő, sötét prolik. ki tégla közé keveredik, meg eszik a prolik.
2017. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
4%
Ismetelsz ? Ezt már beirtad :)
2017. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Na itt is meglátszik a felfogás, hogy építőipar=iskolázatlan proli.

Pedig az építőipar nem csak a malteros betonkeverőt rakodó munkásokból áll.

Ott vannak a gépészek, a villamos hálózat építők, a hideg burkolók, a festők, az ácsok és az épület bádogosok, a szerkezet lakatosok, és még sorolhatnám.

Sokszor meg se jegyzem konkrétan mivel foglalkozom, egyből lenéznek mert az építőiparhoz köthető.

2017. aug. 24. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!