Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mégis mekkora a kereslet...

Mégis mekkora a kereslet manapság a hidegburkoló munkájára?

Figyelt kérdés

Habár pénzügy-számvitel szakos hallgató vagyok, úgy gondoltam másodállásban kitanulok egy szakmát, és a hidegburkoló mellett döntöttem.

Jó lehetőséget látok benne, de érdekelne hogy mégis mekkora a kereslet egy hidegburkoló munkájára? Másodállásban, vállalkozóként kb. mennyi lehet a reális kereset egy jobb hónapban? És egy jobb burkoló egy nap hány négyzetméterrel "birkózik" meg?



2012. okt. 29. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez függ a lapok minőségétől, méretétől. Kereslet van rá, csak nagyon vigyázz mert nagy rá az esély, hogy nem fizetnek ki, akár vállalkozó, akár tulaj, szinte sehol nem jelentenek be, szóval napi 10-14 óra meló után 1 kanyit sem kapsz:S Tapasztalat! Ha teheted, inkább hagyd az építőipart!!
2012. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Édesapám is építőipari vállalkozó, bár ő komolyabb szinten. Mellette gyűjtöttem némi tapasztalatot, megtanultuk kiismerni az embereket, ki-mikor fizetőképes, vagy fizetőképtelen. Ilyen téren nem lenne komolyabb problémám, nagyon remélem.

(ment a pont)

2012. okt. 29. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kiváló munkát fogsz végezni ,egyre bővül az ügyfélköröd is! Vigyázz ne légy kapzsi,ne egy nap alatt akarj meggazdagodni,mert az visszaüt! És talán a legfontosabb; légy megbízható,ugyanis az építőipar tele van link alakokkal.

Ha azt ígéred;jövök kedden 8 órákkor,akkor 8 órákkor ott légy ha törik,szakad! Sok sikert!

2012. dec. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagy ,nagyon nagy ,apukám is az.
2020. aug. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!