Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a párom hogy felveszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a párom hogy felveszi a papucsom?

Figyelt kérdés
Használtam az övét. Siettem a fürdőbe. Az közelebb volt. 4 számmal nagyobb. Utána ő felvette az enyémet, mert hogy azt otthagytam mellette. Annyi esze sem volt hogy megkérjen vigyem oda az övét. Nagy nehezen vettem meg ezt a fürdőszobapapucsot. Kitágította. Szóltam neki ez mire volt jó? Fejemhez vágta azért csinálta mert használtam az övét. Nem kért bocsánatot sem. Csak azt hagytogatta az én hibám mert használtam az övét.
2017. aug. 24. 20:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Ez felnőtt párkapcsolat téma? Ez inkább óvoda szint ...még a tinibe se merném kiírni.
2017. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Vannak problémák :D te felveszed az övét, nem kérsz bocsánatot, ő felveszi a tiéd de bocsánatot kell kérnie.. A tárgyak azért vannak hogy használjuk, az emberek azért hogy szeressük, nem fordítva. :) ki nem szarja le, hogy felvette..
2017. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Hany evesek vagytok 15?
2017. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
wow...asszem ezt lementem és majd később önbizalmat ad...
2017. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Várjál még, majd a tangádat is felveszi.
2017. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
2! Tudod te milyen úgy járni egy papucsban hogy nem fogja a lábfejem? Azért nem mind1 az a 4 szám különbség! Engem az dühít hogy nem érdekelte mi lesz vele. Szerettem ezt a papucsot. De igazatok van. Dedós probléma. Akkor használja a szűk ruháimat is.
2017. aug. 24. 21:00
 7/19 anonim válasza:
76%
Lehet, hogy titokban használja is.
2017. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Siettél a fürdőbe...mi múlt azon a max fél percen amíg elmész a rohadt papucsodért? Hamar elhagy a pasid, ha ilyen hisztis pina vagy.
2017. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Nagyobb bajod sose' legyen
2017. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Siettél a fürdöbe.. annyira lusta voltál a saját papucsodért menni, de neki bem volt esze hogy megkérje hogy add neki oda az övét.

Másrészről, mindenen hisztizel?

Hát te hülye vagy:))

2017. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!