Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam őt ugye?

Figyelt kérdés

4 év után felkeresett a volt barátom, mert hogy szakított vele a barátnője. Egy ideig barátkoztunk újra stb, mondta hogy lehet megpróbálhatnánk újra. Csak hogy ki van készülve a csaj miatt, és könyörög neki hogy kezdjék újra, a csaj meg napok óta azt hajtja hogy gondolkodik rajta. Nekem meg azt magyarázza a pasi hogy ne szakitsuk meg a kapcsolatot mert nem tudja mi lesz.

Ezeket ma közölte velem hogy mi van a csajjal, miután behülyített engem. Most állandóan sírok, fáj a gyomrom, hányingerem van az idegességtől. Hagyjam őt ugye? Már annyira megbántam hogy szóba álltam vele újra. Szörnyen érzem magam.

22N


2017. aug. 24. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ha az exem fölkeresne, hogy próbáljuk meg újra, konkrétan az arcába röhögnék. Okkal lesz vége egy kapcsolatnak :)

22/L

2017. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Ne legyél vésztartalék neki! Fél egyedül maradni...
2017. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ez tipikusan a ha nincs ló jó a szamár is esete

felejtsd el ezt a srácot, nem túl kedves dolog amit művel

2017. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a talonban tart tipikus esete..


Ez a lényeg: "azt magyarázza a pasi hogy ne szakitsuk meg a kapcsolatot mert nem tudja mi lesz". Szóval ha összejönnek mész a levesbe,összetöri a szíved,esetleg lelki szemetesládának vagy ürítőlyuknak jó lennél a nője mellett. Ha nem jön össze neki,akkor meg elővesz téged nincs ló,jó a szamár alapon.

Szánalmas! Ha rám hallgatsz, ignorálod teljesen innentől. Nehéz,de hosszútávon megéri. Becsüld magad!

N

2017. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hagyjad. Gondolom, nem az a vágyad, hogy te legyél a "b- verzió", ha az "a" nem jönne be.
2017. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem történt semmi köztünk mióta újra felkeresett. Csók sem. De nagyon szíven ütött hogy elment a lányhoz könyörögni. Pedig a lány már nem állt szóba vele, ő nem akarta már a kapcsolatot. De biztos vagyok benne hogy ki fognak békülni. Én meg most is zokogok :( remélem holnapra jobban leszek.

Köszönöm a tanácsokat és a kedves szavakat!

2017. aug. 24. 21:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Fél magára maradni a srác és amolyan pánikreakció vagy: egy régi, megszokott csaj csak bejön újra, jó lesz, ha a jelenlegi mégis nemet mond.

Ne hagyd magad, látod, hogy csak kikészít. Ne foglalkozz vele, majd ő szépen egyengeti a saját életét, ne nyomorgasson téged.

2017. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ritka egy taplo ez a foszer.

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de te vagy a talonba tartott, ha a szerelmevel nem jonne ossze.

Tisztessegtelen, sz.d le, ne foglalkozz vele, es ha keres mobilon vagy szemelyesen a mobilt ne vedd fel, a szemelyes megkeresesnel meg hajtsd el.

2017. aug. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!