Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Besokalltam, de nem akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Besokalltam, de nem akarja hogy kiszálljak ebből pedig szerintem soha nem fogja elhagyni a barátnőjét. Ugye hagyjam a francba? 22N

Figyelt kérdés
A férfi (26 éves) három éve van együtt a barátnőjével (20 éves). Nekem azt mondta hogy nyitott kapcsolatban vannak és a lányt nem zavarja hogy mással van. A férfi fent van szexpartnerkeresőkön is, ismerkedik folyamatosan, és velem is csalja lassan 2 éve. Ezerszer kértem hogy szakitson végre vele mert nem birom így tovább de mindig az a válasza hogy azzal foglalkozzak hogy jó köztünk a szex és csináljuk.. Nem akarja lezárni a barátnőjével ez tisztán látszik, hiába mondja nekem hogy alig beszélnek már egymással. Beleuntam az egészbe. Ugye érdemes kiszállni ebből? Azt mondta hogy sose fog leállni a megcsalással akkor sem ha én befejezem vele..
2017. jún. 4. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hagyd.
2017. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak azért mentem bele mert hogy elvileg nyitott kapcsolatban vannak. De nekem kevés már ez.. :( egyre rosszabb a kedvem.
2017. jún. 4. 17:03
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Ebbe bele se kellett volna menni.Gusztustalan a pasi, egy nemi betegség telep lesz belőle rövid idő múlva.
2017. jún. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem csak a pasi gusztustalan. Mind a három az.
2017. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Belemenni is kár volt.
2017. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Fuj, tudod, ki engedne hogy egy ilyen elo nemibeteg-gondozo egyaltalan ranezzen... undorito emberek vannak.
2017. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

#4

A leggusztustalanabb az a pasi, ez tény.

Fogalmunk sincs a valós helyzetről.A nyitott kapcsolatok jórésze csak a Férfiak képzeletében nyitott.A párjuk nem is tud róla sok esetben, hogy ezzel szédíti a kérdezőhöz hasonló nőket.Ha tényleg nyílt a dolog, igazat kell adjak neked, de ezt nem tudhatjuk így van-e.

2017. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7: Ezt sosem fogom megtudni hogy igazat mondott-e vagy nem..

Azt szokta mondani hogy a nőket kivétel nélkül megcsalják tehát felesleges komoly kapcsolatra vágynom.

2017. jún. 4. 17:47
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig téved. Ő lehet, hogy minden nőjét megcsalná, de sok férfi van, aki hűségesen él a párja mellett hosszú, boldog éveken keresztül.


Amúgy nemhogy érdemes ebből kiszállni, de egyenesen belemenni is felesleges volt. Mit vártál ettől? Még ha szakítana is a barátnőjével, akkor sem te lennél neki az egyetlen- ez egészen egyértelmű.

2017. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Az erkölcs elsősorban nem azért létezik, hogy másokat piszkáljunk vele, hanem az önvédelem része. Tele van a gyakori ilyen történetekkel, hogy a szerető többet szeretne, ebből le lehet vonni azt a tanulságot, hogy a megcsalás mindig szenvedést okoz. Többet ne vegyél részt ilyesmiben, legyen ez örök tanulság számodra. Kicsit mélyedj el magadban, hogy miért csináltad ezt az egészet, amíg ezt nem tisztázod ne kezdj pánikszerűen új kapcsolatba.


Téged ne érdekeljen, hogy ő leáll-e a megcsalással, nem kell őt megmentened. Nagyon aljas húzás volt tőle, hogy a többi férfit is bemocskolta, tudja, hogy ezzel bizonytalanságba taszított. Nem csak a jelenedet, a jövődet is el akarta ezzel venni, hogy megtartson. Ez egy tipikus módszere ezeknek a férfiaknak, csak a távolságtartással lehet ez ellen védekezni.


Két évet és a becsületedet, a méltóságodat elpocsékoltad rá, ideje kilépni és új életet kezdened.

2017. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!