Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek "kövér" vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek "kövér" vagyok? Illetve mi is a női testideál a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy 19 éves lány vagyok. 170 cm és 60 kg. Általában a testsúlyom egyébként 60-62 kg között mozog. Egészséges étkezem, hetente 3x járok le erősíteni (comb,fenék főleg). Tudni kell rólam, hogy örököltem édesanyám széles csípőjét. A melleimet én picinek mondanám, a felsőtestem egyáltalán nem kövér, inkább mondnám vékonyabbnak. A hasam teljesen átlagos. A hasamtól lefelé kezdődnek a "gondok" a csipőmből adódóan egyszerűen 60 kg alá abszolút nem tudok fogyni. Szerintem hülyén is nézne ki, ha a széles csípőmből 2 fapálcika lógna lefelé. A combjaim sem dagadtak, de "van rajtuk mit fogni". A fenekemről ugyanezt tudom elmondani, de próbálok dolgozni rajta, hogy feszesebb legyen.

Összegezve, az a kérdésem, hogy nagy általánosságban mi a férfiak női testideálja? Illetve nektek, pasik, mi az ideálotok?

Zavar titeket, ha egy nőnek szélesebb a csípője és nem nádszál vékony?

Válaszotokat köszönöm! :)


2017. aug. 25. 12:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

a leírtak alapján körte alakod lehet, simán lehet vonzó

exemnek is hasonló alakja volt, nem éreztem, hogy lenne vele

viszont fontos, hogy te is tudd szeretni az alakodat!


24F

2017. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
közöd sincs a kövérséghez, a vastag comb meg szexös
2017. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én inkább homokórának mondanám, mert a vádlim és a bokáim is elég vékonyak, illetve mint mondtam a combjaim sem túl vastagok, de van rajtuk mit fogni (inkább hátul). De egyáltalán nem érnek össze.
2017. aug. 25. 12:55
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy kövér egyáltalán,de ne a pasiknak akarj megfelelni,hanem magadnak. A pasik ideálja:érezze magát jól a csaj a bőrébe,legyen vidám,és ahogy egy kedves barátom megfogalmazta egyszer: "ha meg lehet fogni,akkor már jó" :D
2017. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
A pasiknak tök mindegy csak lyuk legyen,ennyit tudhatnál már.
2017. aug. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%

Te jó ég...170 cm-hez én kb 70 kg szoktam lenni. Mégse érzem magam kövérnek. Igaz, nem vagyok törékeny alkat, sportoltam rendszeresen, inkább izmosnak mondanám magam.

És igazad van, 60 kg alá fogyni hülyeség lenne.

2017. aug. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagy kövér s ezt te is tudod.

Mindenkinek más ideális.

Nekem te testalkatod ezek alapján, top.


F

2017. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem zavar, sőt, nekem kifejezetten tetszik :)
2017. aug. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ezeket a kérdéseket csak azért teszitek fel, hogy legyezzék az egótokat, hogy milyen jól néztek ki.


Elvileg a nőknél a Magasság-110 súly az ideális, ami nálad pont megvan. Egyéb kérdés?


21/L

2017. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Attól függ,milyen az összhatàs,hogy oszlik el.Most én is a 60 kilómon paràzok.én is 170 magas vagyok kb.De nagyon vékony csontú,kilóim ellenére törékeny alkatnak tűnök,de van rajtam mit fogni.Szerintem 55 lenne a tuti.Nekem legalàbbis az volt a legjobb.
2017. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!