Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok így állna az alkoholhoz és ilyen reakciókat váltana ki belőle?

Figyelt kérdés

Ha iszik, akkor szeszélyes, keresi az alkalmat a vitázásra és agresszívvá is teszi. Ha a barátokhoz megyünk különféle alkalmakra és alkohol is van,

egyáltalán nem veti meg. Egy időben itthon is voltak különféle italok, melyek rövid idő alatt eltűntek... Szerencsére hétközben sosem volt -még- alkalom, hogy a pohár után nyúlt volna, csak hétvégente (gyakran társaság sem kellett hozzá).


Egy részeges, itthon töltött éjszaka alatt nagyon csúnyán összekaptunk. Azóta nem találtam itthon alkoholt, viszont félek, hogy 'visszaesik'.


Beszéltünk erről, azt mondta, nem iszik már többet. De félek. Szakítani nem szeretnék, mert szeretem, de attól tartok, bántani fog egyszer.


Ilyenkor mi lenne a bölcs döntés?



2017. aug. 26. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

1. te választottad, viseld is a következményeket

2. nem akarsz szakítani? akkor meg mi a kérdésed tulajdonképpen? ja, meg van, de bocsi, nem tudunk abban segíteni, hogy agyat növesszünk neked!

3. megvárod amíg jól fel fog pofozni téged? ezt akarod?


Bölcs döntés: SZAKÍTÁS!!!!!

Egy alkoholista részegessel akarsz te boldog kapcsolatot? Hogyan? Egy alkoholistának MINDIG ELSŐ AZ ALKOHOL, minden csak utána jön.


Kapj már az agyadhoz kislány! Saját magadnak ásod meg a sírodat, de aztán ne gyere ide sírni, hogy megvert a részeg pasim!

2017. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A bölcs döntés az volt, amit ő tett: eltüntette a piát otthonról. Ezt mindenképpen értékelni kell, de egyértelműen meg kell mondanod, hogy ez az utolsó esélye.
2017. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én néha magától is ideges leszek, nem bántok senkit, de nagyon rossz. Azt hiszem ideje lesz ezt végleg megoldani. Sajnos örömem már nem lesz benne.
2017. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze, nagyon örültem, hogy ő tüntette el az alkoholt otthonról és már ezt az utolsó esélyes dolgot is megbeszéltük. De félek a zugivástól és a baráti összejövetelektől :(
2017. aug. 26. 21:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem változtatna sürgősen, vége lenne.
2017. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A legrosszabb ***** válasza:
Nem sokáig tűrném az alkoholfüggőségét és az agresszióit.
2017. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Alkoholista, alkalmi drogfogyaszto, de nyugodt emberként mondom, dobd ki.
2017. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Kedves első. Neked kellene agyat növeszteni.
2017. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pszichologus? Terápia? Stb?
2017. aug. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8 éve élek egy ilyennel.. amíg léphettem volna nem tettem meg! 80 ezer ígéreten vagyunk túl.. stb. Az én javaslatom hogy menekülj! De komolyan! mondjuk még megvárhatod 1x hogy visszaesik.. csak hogy tuti legyen és lásd nem a levegőbe "beszélek "!
2017. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!