Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel milyen reakciókat váltanék ki belőle?

Figyelt kérdés

A probléma ott kezdődik, hogy van egy lány, akivel az utóbbi pár hétben nagyon jól elbeszélgettünk itt az oldalon, múlt héten megbeszéltük, hogy a téli szünetben találkozunk, az üzeneteiben teljesen olyan volt, mintha bejönnék neki, ezt meg is mondta, hogy kedvel, jó lenne, ha találkoznánk.Lebeszéltük a dolgot, teltek a napok, ugyanúgy viszonyult hozzám mint eddig.Aztán tegnap délelőtt beszélgettünk, nem sértettem meg szerintem semmivel, csak egyszer nem válaszolt.Tegnap délután írtam neki, hogy merre van, hiányzik.Azóta nem írt semmit.

Szerintetek mi lenne, ha azt mondanám, hogy ez a nem válaszolokdolog nekem nagyon nem pálya és itt hagyjuk az egészet a p*csába, mert így csak fájdalmat okoz, mivel nagyon megkedveltem, de ez így nem ér semmit, hogy fáj a szívem érte és azt sem tudom mi van most.


Egyébként egyszer már volt ilyen, akkor 5 órán át nem írt, aztán mondta, hogy sürgős dolga volt és soha nem lenne olyan bunkó, hogy nem ír vissza.De az is lehet, hogy hazudott.


Nem tudom egyszerűen, hogy most mit is csináljak.Szerintetek?


2012. dec. 17. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
vicces vagy :D 1 napig nincs szerencsetlen geokozelben, erre mar most igy viselkedsz. nem fugg toled! ha nem tud gephez menni nem megy, holnap beszeltek,ennyi..
2012. dec. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csibe :) válasza:
Kétesélyes a dolog :/ vagy tényleg közbe jött neki valami és esetleg nem tudott neked írni, vagy pedig egyszerűen meggondolta magát :/ Lehetséges h nem egészen így kéne neki megírnod, hogy számodra ez nem a legmegfelelőbb viselkedés, de mindenképpen add a tudtára, hogy az eltelt idő alatt te nagyon megkedvelted és ha bármiféle problémája van, akkor írjon és megsértődés nélkül fogod elfogadni azt amit ír :)
2012. dec. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy nagy baj történt vele vagy sok voltál neki és nem akar veled baszélni.

Sterintem hagyd.

2012. dec. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tud mindenki folyamatosan a gép előtt ülni,lehet,hogy valami dolga van,elment a nete stb.. Ha 3 napig nem jönne fel elkezdenék aggódni,de egy napot nem volt fenn és már sopánkodsz? Szerintem biztos jelentkezni fog.

Egyébként miért nem MSN-en, FB-n vagy egyéb átláthatóbb szir-sz.rokon keresztül beszélgettek?

2012. dec. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!