Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogy hozzátok a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy hozzátok a pasi tudtára, ha rájöttetek, hogy rossz döntés volt elutasítani?

Figyelt kérdés
kérlek, ne azt írjátok, hogy "sehogy, mert oka volt annak, hogy elküldtem", most nem az ilyen tipusokra vagyok kiváncsi
2017. aug. 27. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány,de szerintem egy őszinte "sajnálom,hibáztam" megoldhatja a dolgokat. Persze attol is függ,hogy miért s hogyan utasítottad el.
2017. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
őő bocsánat, én vagyok a pasi :)
2017. aug. 27. 13:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat! Ha nyíltan nem mondja meg,akkor gondolom szemez,mosolyog,próbál a kedvedben járni. Gondolom én...
2017. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem voltam még ilyen helyzetben, de akár lehettem volna. Szerintem azt tettem volna, hogy elkezdek vele dumálni online vagy élőben, ée ha nem mérges rám, akkor egy idő után bevallom, hogy tetszik. :)
2017. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáltam beleképzelni magam a helyzetbe és gondolkodtam a kérdéseden, de az a helyzet, hogy nem tudom, mert még nem voltam ilyen helyzetben. Akit elutasítottam, ott okom is volt rá, és nem volt rossz döntés. Ha egyszer mégis ilyen helyzetbe kerülök, akkor már tudni fogom, és megírom, ha még meglesz ez a kérdés.
2017. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
A lányok nem sűrűn kerülnek ilyen helyzetbe, mivel külső alapján azonnal tudják, hogy kell-e nekik az ember fia, és ez a véleményük csak akkor változik, ha a pasi külseje is nagyot változik.
2017. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"A lányok nem sűrűn kerülnek ilyen helyzetbe, mivel külső alapján azonnal tudják, hogy kell-e nekik az ember fia, és ez a véleményük csak akkor változik, ha a pasi külseje is nagyot változik." - Na, látod, rólad máris tudom, hogy nem kellenél, pedig még azt sem láttam, hogy nézel ki, a véleményed az, ami taszít...
2017. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%

"Na, látod, rólad máris tudom, hogy nem kellenél, pedig még azt sem láttam, hogy nézel ki, a véleményed az, ami taszít..."

Én viszont tudom, hogy ha jól néznék ki, úgy ugrálnál körbe, mint egy kiskutya. A véleményem nemhogy nem számítana, hanem még egyet is értenél, ha mondanám.

2017. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Én viszont tudom, hogy ha jól néznék ki, úgy ugrálnál körbe, mint egy kiskutya. A véleményem nemhogy nem számítana, hanem még egyet is értenél, ha mondanám." - Ha ismernél, nem írnád ezt, de hidd, amit akarsz. Mint írtam, gőzöm sincs, hogy nézel ki, lehet, hogy a te külsőd pont olyan, ami nekem alapvetően tetszene, de a véleményed alapján pedig gyökér vagy, szóval kuka. Engem egy helyes pofival nem lehet meghódítani, ebből már rég kinőttem, nem vagyok már tini. :-)
2017. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert nyilván nem beszélünk én meg nem fogok utána nyomozni.
2017. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!