Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ötlet/döntés lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet/döntés lenne netre feltennem a melleimet?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy nincs rajtam melltartó (méretem: 75B). Picit kicsinek tartom, bár többen mondták már, hogy nem az, (mikor melltartó, fürdőruha volt rajtam)

pont jó, de lehet, hogy csak azért mondták, hogy ne érezzem magam kellemetlenül, megbántva. Kíváncsi lennék ismeretlen, anonim emberek véleményére is, de kicsit gáznak tartom, hogy feltöltsek róla fotót. Vagy? Egyáltalán mit gondoltok a 75B-s méretekről?

19N


2013. máj. 1. 17:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

nem, az a lehető legjobb ötlet


:DD

2013. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
ha a fejed nem látszik és itt kérdezed meg az embereket akkor nem gáz több ilyen képes kérdés volt már
2013. máj. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
a képen egy kövér faszi szőrös belét fogod látni
2013. máj. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Tele van a net mellekkel, semmi nem változna ha lenne ott még egy.
2013. máj. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, mivel anonim oldal ezért senkisem tudja hogy Te vagy:) ha ez megnyugtat akkor kérdezd meg itt is:D
2013. máj. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Hát ha azt cikinek érzed, küld el privátban, szívesen mondok véleményt. De szerintem már egy halom üzenetet kaptál:)


25/f

2013. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
attól függ hova facebookra mondjuk elég gáz lenne felrakni.
2013. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Tedd ki nyugodtan édes :P
2013. máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Mivel arc és név nélkül töltöd fel a képeket, senki se fogja tudni, hogy "ezek a mellek" kihez tartoznak. Szóval szerintem semmilyen károd nem származhat ebből.

20/N

2013. máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
2013. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!