Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a párom folyton játszik?

Figyelt kérdés

Együtt élünk...

Amikor hazaérünk munkából, folyton az xbox előtt van. Általában mindig estére vergődik be mellém amikor már alszunk.

Többször rászóltam, ígérgette, hogy kevesebbet fog játszani, de hiába...már nem hiszek neki.

A legjobban az fáj hogy tök jól elvan ott, és rossz belegondolni hogy miért nem inkább velem van? mostanában már nem is szólok neki, annyira kiábrándultam. Én nem tudnám így lesz*rni azt akit szeretek hogy elhúzok a játék elé és folyton megfeledkezek a másikról.

Hogyan tudnék kicsit ráijeszteni hogy vegye észre magát?

Nem az ilyen "húzd ki a kábelt", "kapcsold ki a tv-t" megoldás érdekel. Inkább az hogy észrevegye hogy elég volt az ígérgetéseiből.

Én meg csinálom a házimunkát és utána hiányzik...

24N

27F


2017. aug. 28. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Keress egy felnőtt férfit!
2017. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy. Engem mondjuk nem zavarna hogy elvan.
2017. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Mi lenne, ha együtt játszanátok valamivel.

Egyébként azt lehet tenni, hogy fehérneműbe öltözve cirógatni kezded. Vannak jó játékok, de ha kíván akkor biztosan téged akar majd nyomogatni.

2017. aug. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hármas,

Ez nem igazán szokott sajnos bejönni. Pedig vékony és csinos vagyok, szép fehérneműim vannak..

2017. aug. 28. 18:08
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Akkor viszont itt más gondok is vannak.
2017. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

:O

Nos akkor már nem kíván téged. Esetleg még annyit tudsz tenni, hogy az ölébe ülsz meztelenül és mondod, hogy az ágyba, most. Drasztikusabb módszer, de beválhat néhány alkalommal. Hosszabb távon viszont megalázó lenne.

Mivel játszik? :)

2017. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jelenleg Division...
2017. aug. 28. 18:12
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Rákerestem, úgy tűnik, hogy open world RPG ami sajnos játszatja magát.

Egy időben Az Elder Scrolls-ra voltam nagyon rákattanva majd a Fallout-ra, de ehhez képest több mint 1 éve fel sem telepítettem semmi játékot a gépemre, már nem kötnek le.


Annyit tehetsz, hogy beszélsz vele erről, hogy valamennyire mérsékelje a dolgot és foglalkozzon többet veled.

2017. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ráijeszteni?

Mondd el neki, hogy nagyon rosszul esik. Ha nem hatja meg, baj van. Vagy menj el ilyenkor otthonról, mutasd ki neki, hogy boldogtalan vagy, ne csinálj úgy, mintha minden rendben lenne. Ha nem veszia lapot semmiből, tényleg gáz van.

Akkor a kapcsolatotokat már fölösleges mentegetni.

2017. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz, ne haragudj. Én sosem hanyagolnám el a párim egy videójátékért. Ha nem sikerül megbeszélned vele, akkor keress egy igazi férfit. Aki a videójátékokat választja egy csinos nő helyet, ott gondok vannak.
2017. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!