Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar házasságot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar házasságot?

Figyelt kérdés

Nem vagyok házasságpárti, de ha megkérnék a kezem nem mondanék nemet. A párom 41 éves, 3 éve vagyunk együtt. Előttem senkinek se kérte meg a kezét, az enyémet se. A szülei 35 éve házasok, testvére 9éve, több ismerőse is, kivéve egy két jó cimboráját, akiknek van párjuk , gyerekeik, de nincs házasság. Megkérdeztem páromtól miért nem akar házasságot, hiszen sok jó példa van előtte, eddig miért nem akart? Azt a választ kaptam, mert nem szereti a felhajtást, és mert a barátai is csak élettársi kapcsolatban vannak, az exei nagyon buták voltak, ezért nem vette el egyiket se.

Erre már nem tudtam mit reagálni.

Ha azt mondta volna hogy sose akart, akkor érteném, de úgy érzem ezek csak buta kifogások.


2017. aug. 29. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem érv. Ezek alapján ha téged nem vesz el, akkor te is buta vagy a szemében? :)
2017. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vette el az exeit, mert nagyon butának tartotta őket. Téged se vesz el, téged is butának tart. Jó ez neki így, te meg úgyis vele vagy.
2017. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagy házasságpárti, de azért zavar, hogy nem vesz el. Hogy is van?
2017. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!