Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondják akik egyetemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják akik egyetemre járnak vagy diplomások, azok sokkal igényesebbek ha párkapcsolatról van szó? Akkor miért áll be mégis egyre több egyetemista csaj prostinak? (mellékállásban)

Figyelt kérdés
Nekem már csak ezért nem kéne büfészakos diplomás csaj, ki tudja milyen "titkolt" múltja van..
2017. aug. 30. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy egyetem nem olcsó pláne, ha költségtérítéses módon nyomja, ezt egy párkapcsolatból nem tudja finanszírozni.

De való igaz, a legtöbb 18-21 év körüli csaj rosszlányokon valamilyen egyetemre jár.

2017. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%
Mert a pénzt jobban szeretik még az eszüknél is.
2017. aug. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Remélem az enyém nem büfészaknak fog bizonyulni. :) Amúgy nem mindenki az biztos. Mind a négy barátnőm egyetemista, és ötünkből senki sem. Ketten diákhiteleznek, egyiket átvették államilag támogatottra közülük. Másik háromnak amiből az egyik én vagyok, a család állja.
2017. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mer rohadt drága a tandíj pl
2017. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Ahogy írták, drága az egyetem. Nem csak a tandíj - amit jobb esetben nem neked kell fizetned, ha felvesznek államira, hanem sok vidékinek a kollégium, ha az nem jön össze, albérlet, aztán még a megélhetés, beutazás, stb.

Nomeg a tankönyvek.. mert sokszor van, hogy a kedves oktató előadáson az anyag egyik felét adja le, vagy csak nagyvonalakban, a többit meg a részleteket tanuld meg a több ezer forintos, általa írt szakkönyvből. Amikor az adott szakkönyv három részes és több mint egy tízesbe fáj, akkor meg pláne.

Szerencsére nekem van annyi tartásom, hogy a nehezebb utat választom és ténylegesen melózok egyetem mellett, nem a testem árulom. No meg államira jelentkeztem csak.

2017. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Szóval te minden egyetemista lányt elítélsz, és rögtön azt feltételezed, hogy titkolt múltja van. :)


Ez alapján inkább saját magadban kellene rendet tenni először, és utána foglalkozni mással! Amúgy nem is mindenkit érdekelnek a tanulmányai, van, aki csak lébecol ott pár évet... Ettől függetlenül nem róluk kellene megítélni azokat, akik tényleg tanulni járnak oda.


21/L

2017. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Kezdődik. Minden diplomás buta, ha no, akkor prosti is.

Kuldj statisztikát az Egyre több kifejezésrol. Milyen időintervallumban egyre több? Hivatalosan nyilván van tartva? Ha nem, akkor csak kitaláció a kérdésed.

2017. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Azt mondják akik egyetemre járnak vagy diplomások, azok sokkal igényesebbek ha párkapcsolatról van szó?"

Aki ezt mondják, hülyeségeket beszélnek, ne dőlj be minden idióta általánosításnak!

2018. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!