Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mit képzelnek magukról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit képzelnek magukról a Puncs.hu oldalon lévő egyetemista lányok, akik azért regisztráltak az oldalra, hogy támogatót, eltartót keressenek?

Figyelt kérdés

Számos egyetemista lány, de nemcsak azért van fent az oldalon, hogy egy gazdag eltartót keressen magának. Az alapelvárás velük szemben csupán annyi, hogy legyenek szépek és fiatalok. Ezért cserébe luxuskörülményeket várnak el.


Szerintetek ez normális? Nem elítélendő? Büdös számukra a munka és így kényelmesebb?


Véletlenül találtam erre az oldalra. Már Magyarországon is létezik ez a társkereső, amely az Egyesült Államokból indult. Mottója az, hogy a szerelem csak egy fogalom, amelyet a szegények találtak ki. Pénz nélkül semmit sem ér.


Tényleg ez a valóság?



2016. nov. 18. 17:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
70%
A világ megérett a pusztulásra.
2016. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%
Nézd, amíg akad, aki fizet értük... olyan kínálnak, amire van kereslet.
2016. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
68%
Őszintén, miért szenvedjenek fillérekből, ha van lehetőség másra is.
2016. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
És a csúf vagy átlagos csóró emberek szenvedjenek?
2016. nov. 18. 17:47
 5/32 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy az utolso mondja. Bar en a sajat varosomban jartam egyetemre, szuloi segitseggel, de annyi egyetemista tartsam volt, aki nelkulozott. Nem minden szak mellet lehet dolgozni. En pl el se tudtam volna kepzelni. Volt h este 8-ig gyakotlaton voltam, hazamentem es ultem le tanulni hajnalig, majd 7kor keltem es mentem be. Mikor dolgozzak? Videkiek kozul sokan szegenyek, nem tehetik meg a szulok, h penzeljek a gyerekeiket. Nem tudom min vagy kiakadva kerdezo, vagy mire fol ez a "tenyleg ez a valosag?" kerdes. Sose halottal meg arrol, hogy a csoro, csinos diakok megtesznek eztazt nemi anyagi juttatasert? Melyik szigeten eltel eddig? Ez van.
2016. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
95%

Kicsit unalmas ez a puncs.hu-s reklám - ma már kb. huszadszor.

Ezt az oldalt a kutya sem ismeri, és aki rákattint az sem hülye, látja, hogy egy gagyi vacak.

Még hogy egyetemista lányok.... azok nem az ilyen ócska vackokon hirdetik magukat.

2016. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Szerintem pedig undorító. Ez az oldal azt propagálja, hogy a kár albérletben sínylődni sokak társaságában, a kolesz undorító, a diákmunka felejtős, minek tanulni a szinte semmire sem elég ösztöndíjért cserébe, amikor egy sikeres, gazdag férfi mindezt megadhatja neked.


Szerintem undorító...

2016. nov. 18. 17:52
 8/32 anonim ***** válasza:
21%
Nezd, ok legalabb nem kontorfalaznak, mint sok lany, hogy "jaj, felolem utcasepro is lehet!" - hogyne, megse lattam meg egy utcaseprot sem randizgatni veluk :D. Mindenkinek meg lehetnek a prioritasai, nekik ez, valakinek meg mas.
2016. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted ez undorito, szerintem meg az onsajnalo frocsogo stilusod. Senki nem tokeletes, senki nem tud mindenkinek megfelelni. Lepj tovabb.
2016. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
76%
A gazdagok, ha ku.vát akarnak, találnak maguknak luxusprostit.Nem fognak egyetemista lánykákat hajkurászni vacak társkeresőn.Esetleg a perverz tatikák fognak örülni az oldalnak :D
2016. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!