Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi oka lehet arra egy férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet arra egy férfinek, hogy a barátnője mellett gyűjtse a nőket facebookon?

Figyelt kérdés

De nem olyan nőket, akikről elhihető, hogy mindet ismeri, ezek a lányok reklámozzák magukról a könnyen kaphatóságot, cici kint, pucsítás, minél kevesebb ruha, csücsörítés, terpeszkedés, az egész albumnyi képekről azt veszi le az ember, hogy nem valószínűleg azért van annyi férfi ismerősük, mert arra gyűjti őket.

Az említett pasinak, meg nagyban csak ilyen ismerősei vannak, de párja van. (Felnőtt férfiről van szó)

Mi oka lehet erre?


2017. aug. 31. 10:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is kapcsolatban voltam ilyen nőgyűjtővel, aztán azt mondta ő most megjavul és megnősült gyorsan.


Lett két gyerekük, a srác egyre sűrűbben lóg újra az internet nőzős bugyraiban, ugye hogy kutyából nem lesz szalonna.

2017. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kalap úr sajnos ez van és képzeld hogy a facebook még is képes parokat sz3tszaiktani.Az exem is àllandóan a facen lógott persze hogy én ne vegyem észre és a volt kedvesének írkàlt és olyanokat ami már túl ment mindenen .Szánalmas az biztos de ezt hozta a rendszer .Lehetne itt prédikàlni hogy ne facebookozz de minek!?Én nem koptatnàm ijesmivel a szàmat .:D
2017. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!