Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolat mellett levelezge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat mellett levelezgettek másokkal a facebookon?

Figyelt kérdés
Exekkel, vonzó emberekkel..
2017. aug. 21. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen célból, milyen indítékkal?


De támadás előbb jobb lenne a saját házad tájékán szétnézni, mert lehet, hogy otthonról fúj a szél. Lehet, hogy sz..r a kapcsolatotok, és már inkább ismerkedik másokkal.

2017. aug. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátaimmal ill. haverokkal szoktam levelezgetni, férfiakkal, nőkkel egyaránt.
2017. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Nincs fészbúkom, nincs levelezgetés, problem solved :)
2017. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Mi a kérdés? Exekkel alávaló dolog akkor ha nem maradtak jó barátságban szakítás után (de ez nagyon ritka), a vonzó emberekkel meg nem derül ki milyen a kapcsolata. Ha régi barátok akkor nincs vele gond persze a társalgás témájától függően, ha új ismerősök és semmi egyéb kapcsolat nem köti őket össze (pl: munka, családtag, egyéb magán jellegű dolog aminek semmi köze intimitáshoz vagy a "kapcsolatuk" elmélyítéséhez) szintén alávaló.
2017. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Levelezgetni még nem bűn.

Exekkel mondjuk minek?

Vonzó emberek már más téma, ha párban vagy, de egy új levelezőpartnert vonzónak találsz, könnyen lehet, hogy már nem olyan jó a kapcsolatotok, és tudat alatt már inkább nyitnál mások felé.

Velem volt ilyen, hogy már 2 éve kapcsolatban voltam, de egyszer csak random rámírt valaki, aki kép alapján meg néhány levélváltás után jobban felkeltette az érdeklődésemet, mint a párom 2 év alatt együttvéve.

Úgyhogy szakítottam és végül összejöttem a másikkal, akivel azóta is együtt vagyok és sokkal jobb a kapcsolatunk, mint amilyen az előző volt.

Ezt neked kell érezni, hogy mikor jött el a pont, hogy váltani kell. A lényeg, hogy több vasat ne tarts egyszerre a tűzbe. ELőbb zárd le az előzőt és aztán indítsd a következőt. Persze pár levélváltás még nem bűn.

2017. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem ismerkedési céllal. Attól, hogy lesz egy párkapcsolatom, még nem szűnök meg az ismerőseimnek.
2017. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, barátokkal.

Exekkel miért beszélnék...?

2017. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Exekkel nem, masokat meg nem koptatok le csak azert, mert bocs, te vonzo vagy, veled nem beszelhetek. Nyilvan nem flortolok meg szexchatelek senkivel, vonzalomtol fuggetlenul.
2017. aug. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha kapcsolatban vagyok nem szoktam. Túlságosan lefoglal az, akit szeretek. És nem is vágyom más társaságára.
2017. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem. Minek?

Van, aki próbálkozik, de mióta "kapcsolatban" vagyok, hálisten megritkultak ezek a dolgok.

2017. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!