Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan szingliként, hogy 1-2 héten belül két (vagy több) sráccal is kavartatok (buliban, de nem feküdtetek le, csak csókolóztatok, beszéltetek)?

Figyelt kérdés
2017. aug. 31. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez tini kategória.
2017. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt nem egyszer, de ha éretebb lesz az ember akkor elgondolkozik, hogy mégse kellett volna ilyet. Pláne ismeretlenekkel akiknek kitudja milyen bacijuk van. Volt egyszer egy buliba 13 sráccal smároltam.. gusztustalan volt így útolag, jó nagy ringy**sag, de legalább megtanultam, hogy több ilyet ne csináljak, mert az önértékelési indexem igencsak a minimálisra csökkent..szóval mostmár ennyi idősen szingliként, inkább arra törekszem, hogy felelőségteljesen, normálisan elengedjem magam a barátaimmal.
2017. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még nem volt ilyen szerencsére. Full hetero vagyok.


25f

2017. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es. A te válaszodon elgondolkodom, köszönöm. :)
2017. aug. 31. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy bulin 13 kannal smárolni??? Mindjárt hányok, tudod kinek lett volna gusztusa már a 2. vagy 3. fiú után hozzád :D
2017. szept. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak ketto volt egy buliban :D de az annyira nem jo, soknak nem jo a technikaja. De a dorgolozes neha jol esik, viszont ezekbol nalam sosem lesz folytatas kesobb.
2018. okt. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!