Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az utcán láttok egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utcán láttok egy lányt, akivel, habár nem beszéltetek annyit szimpatikusnak találtátok egyedül este részegen feküdne az utcán mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
És mondjuk a lány annyira részeg,hogy nem tudja megmondani hol lakik.
2016. aug. 18. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben a lány egyértelműen segítségre szorul. Hívnám a 104-et, és elmondanám hogy egy utcán fekvő nőt találtam aki segítségre szorul.
2016. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Azt akarod kicsikarni hogy megdugnank igaz? Hat nem mert az eroszaknak szamit nyilvan akkor is ha mar nem erdekli semmi. Es amugy is addigra mar egy paran megdugtak volna :)
2016. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Azt akarod kicsikarni hogy megdugnank igaz? Hat nem mert az eroszaknak szamit nyilvan akkor is ha mar nem erdekli semmi. Es amugy is addigra mar egy paran megdugtak volna ami szamomra undorito :)
2016. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És az,hogy hazviszitek és otthon ápoljátok reggelig az kizárt?
2016. aug. 18. 20:29
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Teljesen kizárt.
2016. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem vinnem haza. Kitudja milyen roham jon ra. Valami komoly baja is lehet. Az is lehet, hogy nem csak reszeg. Nem tudsz rajta sgiteni es nalad meghal? 104 a segitseg nyujtas legyen az elso..aztan ha jol lesz lehet halabol digmakd veled, de ha megeroszakolod borzonbe mehetsz
2016. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*d*g majd veled * bortonbe. gyorsan irtam es felre haha
2016. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
továbbsétálnék. Isten mentes egy részeg nőtől. Még a végén megvádol azzal, hogy visszaéltem a helyzettel.. hiányzik a fenének egy per a nyakába.
2016. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Először is nagyot csalódnék benne, egy részeg nőnél nem sok csúnyább látvány van. Aztán ha van a közelben kórház, bevinném, ha nincs, akkor segítséget kérnék, jöjjenek ki hozzá, és vigyék be, inkább lássák el szakszerűen, és vigyék gyomormosásra, mint hogy én valamit rosszul csináljak, és utána én szívjam meg az ő hülyesége miatt.
2016. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Hívnám én is a 104et,gondolkodás nélkül.. ha ilyen helyzetben bárkinek is hátsó szándék fordul meg a fejében,az szerintem nem normális ember..amúgy az is lehet,hogy továbbsétálnék,annyira el lennék foglalva a saját ügyeimmel..sajnos,én sem vagyok különb mint a társadalom jó része (persze tisztelet a kivételnek)..
2016. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!