Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kedvesebbek a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kedvesebbek a férfiak élőben?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon sok nem túl kedves férfi kommentet, levelet, megjegyzést kapok, sokkal kritikusabban viselkedik a többség.

(Pl arra vonatkozóan, milyen egy szép nő, milyen egy igényes nő)

A valóságban még sosem neveztek igénytelennek, sokan kezdeményeztek beszélgetést velem, soha senki nem beszélt velem durván, főleg nem ok nélkül, még itt előfordult már minden (kaptam privát levelet ´ótvar rbanc´ és hasonló jelzőkkel, ha külön kiírom, nő vagyok sokszor rosszabb)


Fura belegondolni, hogy ezek az emberek köztünk járnak valahol. Ugyanúgy leülnek mellénk a villamoson, előttünk állnak sorba a pékségben...


2017. aug. 31. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Csakhogy ezek a férfiak ott össze is pisilnék magukat már attól, hogy odamész szóba elegyedni velük.

Online mindenkinek nagyobb az arca és mindenki kifordul magából valamennyire. Nézd csak meg mi megy youtubon amikor ilyen 14-15 éves fiúk kezdenek el anyázni meg fenyegetőzni. :D

2017. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én kedves vagyok itt is és élőben is.

Kritikát pedig nem fogalmazok meg élőben senkinek sem. Itt leírom amit gondolok, de nem gonosz módon, mint ahogy te írod.

Persze mindig 0%-ra pontoznak, amiért őszinte vagyok.

2017. aug. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyakoris férfiak és nők külön állatfajt képviselnek. Én is mindig hálát adok, hogy az átlag magyar nő nem ilyen.
2017. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is kaptam már ilyen szidalmazó leveleket, ilyenkor csak nevetek egyszet, mert tudom, hogy ezek a férfiak élőben meg sem mernének szólítani :D
2017. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod itt, h ki a férfi és ki a nő? Lassan már élőben sem lehet biztosra menni...
2017. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noren1989 ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy a gyk nem alkalmas a teljes lakosság megszondázására.


sokszor betegek, perverzek vagyunk, vagy épp ellenkezőleg, kiemelkedően empatikusak másokkal szemben, nem tudni, hogy ki miért van itt.

Ennek megfelelően van, aki p_raszt, van, akinek a p@nci kell, és még megannyi másfajta ember itt.


Leginkább a picit beteg fajtából.


27/F

2017. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Diavolino44 ***** válasza:

A frusztracio levezetesere, ez tokeletes terep, s sokszor a csalódások, megkeseritenek az embert. Nem hiszem, hogy mindenki ilyen 0-24-ben.


Tarsadalmilag elfogadott, az, hogy a ferfi kell, hogy kezdemenyezzen, s ez sok sracnak tul nagy suly. En mar nem is beszelek, arrol, hogy meglat valaki egy szep lanyt es odamegy, hogy "szia, kituntel a tomegbol, kivancsi vagyok, milyen szemlyiseg lehetsz," s csak ennyit mond.

Az ismerkedes online tortenik. Tarskerson, facebookon, gyakorin stb. S ott meg jon a tobb szaz pofon. Ugyis, ha csak az atlagot kepviseled, nem hogy ha meg elonytelen a kulsod is hozza. Ugy ahogy ferfiak megvaltoznak a gyakorin, ugy a nok is a tarskereson.

2017. aug. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!