Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akkor ha ajánlatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akkor ha ajánlatot tesztek egy szingli nőnek úgy, hogy közben ti kapcsolatban vagytok (csak a férfi), akkor miért várjátok el a teljes hűséget a szingli nőtől?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy komolytalan ajánlat (azaz nincs szó komoly kapcsolatról), komolytalan hozzáállást érdemel egy szingli nőtől és csak akkor beszélhetünk hűségről, amikortól komoly kapcsolatban egyezik meg a két fél.

Félreétéseket elkerülve: nem voltam soha 3. egy kapcsolatban, ezt az ajánlatot sem fogadtam el, ugyanakkor k..va sem voltam és nem is leszek. 28N



2017. aug. 30. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Jogos kérdés

35N

2017. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1.Sokan több nőt is szeretnének birtokolni.

2.Ha neked nincs nemi betegséged, akkor nem szeretnének általad hazavinni fertőzést, amit esetleg más férfitól kaptál el, a feleségüknek.Gondold végig, így gyorsabban lebuknának otthon.

2017. aug. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok abban biztos,hogy teljes hűséget várnak el egy szeretőtől a pasik. "Csak" azt várják le,hogy amikor Ők szeretnék érjen rá, találkozzanak,és akkor, ott, csak Ő legyen a gondolatában is.


És persze, ahogy írták előttem is, ne szedjen össze semmi betegséget Tőle.

2017. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy elvárnak. Ezek himribik. Csak dugni akarnak.
2017. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

ez ilyen evolúciós maradvány.

onnan ered,hogy bebizonyították,hogy az idegen spermiumok képesek megtámadni és megölni egymást a méhen belül.

vagyis ha én megduglak délután,beléd élvezek,majd egy óra múlva dugsz a másikkal is,aki szintén beléd élvez,akkor lehet,hogy az ő spermái megölik az enyémeket.

alap esetben ez lehetne egy ideális állapot,mert nem akarok tőled gyereket,de evolúciós értelemben meg rettentő nagy kudarc a fajnak,mert én vagyok a jobb génállományú a magas a jóképű,míg a másik meg pl alacsony girbe gurba fogú.

2017. aug. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Már az elején szólnak arról határozottan, hogy mindenképpen szóljak, ha van képben egy másik férfi, egy másik pedig azt kérte, hogy naponta többször beszéljünk és közben nagyon féltékeny is volt mindenre és mindenkire, akiket csak hallott a háttérből.

Természetesen nem abból a szempontból kérdeztem, hogy miket kap el egyik a másikat. Ez a téma nem ennyire egyoldalú.

2017. aug. 30. 21:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

most így belegondolva lehet még valami a háttérben.

a csere lehetősége.

mert ugye azt írod kapcsolatban van a pasi és mellette dug téged és előfordulhat,hogy megfordul a fejében,hogy veled más is jobb lenne nem csak a dugás.

nah most ha tudja te mellette mással is lefekszel,akkor ez az opció mindenképpen ki fog esni és a dolog csak a szexkapcsolat részben fog maradni ideig óráig.

2017. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Azzal nem tudok mit kezdeni, ha egy foglalt pasinak szimpatikus is vagyok, nem csak a bugyim tartalma kell. Részéről konkrét és korrekt lépések kellenek és persze részemről is valamennyire.

"ezt az ajánlatot sem fogadtam el"-ilyenkor max az ujját dugja a szájába, egyértelmű.

2017. aug. 31. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!