Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van akkora gyűlölethadjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van akkora gyűlölethadjárat a férfiak egy része felől a túlsúlyos nők irányába?

Figyelt kérdés
2017. aug. 31. 15:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
45%
Mert jó pasiknak gondolják magukat de valójában egy lúzer az összes. Amúgy sovány vagyok, de nézd meg ezt az országot. Milyen értékrendű férfiak azok akiknek a szolis, műmellű, plázacica, buta csajok tetszenek?
2017. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
11%

Mert a túlsúlyos nők utálják a vekonyakat, hogy minden sovány nő nem eszik és anorex,. Pedig nem. A koverek, akiket ismerek, panaszkodnak, gagyi fornettivel, hsmburgerrel a kezükben. Hogy csak éppen most, de mindig. Mondjuk ha én naponta ennem, akkor is 53 kiló lennék. Anyám, magymimiim is sovanyak.



Mert a legtöbb kövér nő kaloriatsblazattal jár, a férfiak szetetnek enni, és frusztráló, a köszönöm, csak 3 saláta levelet kérek szöveg.

2017. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
57%

Ja mert egy barna, szilikonos, kondizó nő csak ostoba lehet..


Nem utálják szerintem, csak közömbösek. Haverkodni nem akarnak velük, megdugni nem akarják őket, nincs miért jópofizni velük.


Mikor terhes voltam, nagyon meglepett, mennyire keresztülnéznek rajtam, egy mosolyt sem kaptam, nem néztek rám, úgy beszéltek velem, mintha minél gyorsabban le akarnák tudni az egészet.


Bezzeg szülés előtt és után folyamatosan keresték a tekintetem, mosolyogtak, beszélgetést kezdeményeztek.



Ez van, ha nem akarnak tőled semmit, átnéznek rajtad, nem vesznek észre. Ha pedig még a szemnek is kellemetlen látványt nyújtasz, a közeledben sem akarnak lenni.


Egyébként teljesen megértem, én sem jópofizok olyan idegennel, akihez semmi közöm és nem akarom, hogy legyen.

2017. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
35%
Mert ez igénytelenség. Ezen a dolgon lehetne változtatni. Én mint férfi is "kövér" génekkel születtem, szüleim elég túlsúlyosak, de eljárok heti 4-szer úszni és 2-szer konditerembe és full sportos vagyok. Tehát én nem állok szóba egy kicsit is túlsúlyos nővel, mert nem vonzódok hozzá, és nem érdekel milyen külső indokkal jön.
2017. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
2.: magyarán te a genetikádnak köszönheted, hogy vékony vagy, nem annak, hogy odafigyelsz magadra. Ha meg egy túlsúlyos nő odafigyel és diétázik, akkoe szerinted az ciki :D fck logic
2017. aug. 31. 15:34
 6/32 A kérdező kommentje:
4.: ellentmondasz a 2. nőnek, aki azért nézi le a kövér nőket, ha azok diétáznak, mivel ő maga ezt nem teszi mégis vékony :D
2017. aug. 31. 15:38
 7/32 anonim ***** válasza:
51%
Ez olyan, mint h miért van akkora gyűlölethadjárat a nők felől a férfiak irányába...
2017. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%

#5 És én még értelmes nőnek tartottam Loremet...


Komolyan, én ezt nem értem... Szerinte a dagadt nő tehet róla, hogy az, mert hát hambit fogyaszt, miközben tudja, hogy ő attól sem hízna el. :"D Szép meglátás :"DDDD


21/L

2017. aug. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%

#2

Most akkor hamburgert zabálnak, vagy diétáznak és salin élnek?

2017. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Kö-HÖM! A nők is gyűlölik a kövér férfiakat, nem tudom mi ezen a meglepő
2017. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!