Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly kapcsolatban elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatban elő lányok, nektek be szoktak jönni más srácok?

Figyelt kérdés
Szégyellem bevallani, de velem előfordult már. Múltkor a barátommal egy étteremben voltunk, és a pincér srác első látásra nagyon-nagyon bejött nekem. Nem csak külsőre tetszett, hanem úgy igazán vonzódtam hozzá. Ráadásul az érzés kölcsönös lehetett, mert ő is flörtölt velem. Nagyon zavarba jöttem, főleg hogy a barátom ott ült velem szemben, az este hátralevő részében direkt rá se néztem, annyira kínos volt. A barátom szerencsére nem vett észre semmit, de én nagyon rosszul éreztem magam emiatt még este is. Szeretem a barátom, sosem tudnám és nem is szeretném megcsalni. Szerintetek ez normális? Veletek elő szokott fordulni ilyen?
2017. aug. 31. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát...most, hogy mondod...ja.
2017. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, be szokott, de csak olyan szinten, mint ahogy a férfiak és megnézik az utcán a csinos lányokat.
2017. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, persze és ez később fokozódni fog. Ezért mondják sokan, hogy a mai vilagban a monogám élet az egy igazi kihívás és szinte lehetetlen. De ha szereted a barátodat és fontos neked, akkor ellen tudsz állni a kísértéseknek már ha azt szeretnéd, ha nem akkor szeretőt tartasz vagy nyitott kapcsolatban megegyezés alapján azzal flörtölgetsz akivel akarsz.
2017. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok szeretőt tartani és nyitott kapcsolatot sem. Még emiatt is bűntudatom van, pedig én nem is flörtöltem vissza, csak a srác. Egy éve vagyunk együtt és ez az első ilyen eset, remélem később se fordul elő gyakran.
2017. aug. 31. 16:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, habar olyanra meg nem volt pelda, hogy a baratommal vagyunk es zavarba jovok mas sractol, ha vele vagyok altalaban ra figyelek. Ha valaki az orra elott flortolne velem azt meg boven eszrevenne o is. De ilyen megnezem es tetszik kulsore szinten persze, szoktak tetszeni masok is, de ennel jobban nem erdekelnek.
2017. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megesik, nem vagyok vak. Ennek ellenére eszembe nem jutna, hogy flörtöljek vele vagy hasonlók, szeretem a párom, vele vagyok.
2017. aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán, én csúnya vagyok és a párom szintekkel feljebb van nálam, minden tekintetben az ideálom. Évek óta rá se néztem másra.

Az előző kapcsolatom alatt előfordult, mert a volt párom nem igazán tetszett külsőleg és nem szerettem igazán.

Szerintem ha valaki rátalál arra, aki 100%-ban tökéletes számára, akkor egy jó darabig nem nézeget másokat. Nem csak a saját példám miatt gondolom így, több ismerősöm, barátom is így gondolja.

2017. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hűséget fogadtam, nem vakságot. :)

Természetes dolog. Nyilván a párod is megnéz néha egy-egy nőt. Addig nincs baj, amíg tudod, hogy hiába találsz mást is vonzónak, neked csak a barátod kell és őt szereted.

2017. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak, akik képesek uralkodni magukon, mások meg kevésbé.
2017. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hűseget fogadtál nem vakságot, de még a hűséget sem vagy köteles mimden jött-menttel betartani.Egyszer élsz.
2017. szept. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!