Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha minden lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha minden lányt akivel azt remélem, hogy alakulna valami, flörtölünk és sokat beszélgetünk lecsapja a kezemzől egy magas, mai divat szerint "sablonpasi"?

Figyelt kérdés

Ettől már teljesen kikészülök.

Elkezdek ismerkedni egy lánnyal. NEM mindig egyazon típussal, változatosak stílusban és hozzáállásban is. Vannak néha vagányabb, magamutogatóbb csajok, vannak szerényebb, visszafogottabb, de szép lányok szóval sokan akik nekem tetszenek, egyáltalán nem plázacicák. Átlagos lányok akiknek ugyanúgy vannak szépséghibáik mint bárki másnak legyen az egy vasgabb comb, szögletesebb arc, kinek mi az ami eszébe jut, nem hibátlan, feszes topmodell kinézetre gondolni. Szóval akik nekem tetszenek.

Közöttük is vannak éretebben gondolkodók, vannak akik inkább a mának élnek és a legtöbben komoly kapcsolatot is keresnek vagy épp nem kell senki csak elvannak és húzzuk egymás agyát, poénkodunk, flörtölünk. Ebbe elég sok időmet és energiámat beleölöm. Egy idő kezdem beleélni magam a tudatba, hogy na most ezzel a lánnyal talán valóban lesz valami, kialakulhat valami több mert nincs senkije és látszólag elég szimpi vagyok neki, hogy még a pimaszabb hülyéskedésre is hasonlóan válaszoljon szóval értitek.


Erre egyik napról a másikra azt látom facen, hogy kapcsolatban van xy-nal akik kivétel nélkül a szokásos magas, felül meghagyott, sűrű, barna oldalra fésült haj, vékony/átlagos, sötét szemű férfiak. Nem azzal van gond hogy ne jöhetnének össze másokkal és miért nem engem válasznak brühühü, hiszen nem tetszhetek mindenkinek. Azt is elfogadom, hogy ők jobban tetszettek nekik. Csak már évek óta nem jön össze semmi. Nem jutok el addig, hogy egy lány valóban rám vágyjon és ne csak éppen jobbhíján elhülyéskedjen valakivel és húzza valakinek az agyát ameddig nem toppan a "jópasi" akivel rövid ismeretség után egyből össze is jön. Nem tudom pontosan hogy mivel tudnak nálam adni azon kívül, hogy vonzó külsővel rendelkeznek és nem is szeretnék belemenni mert nem ismerem őket, lehet tök jó emberek. Csak tényleg teljesen kivagyok a helyzettől és teljesen kilátástalannak látom már az egész dolgot hogy amint egy számomra vonzó egyedülálló lánnyal próbálnék ismerkedni aki velem ezek szerint mégsem akar annyira mint én vele nem haladnak semerre a dolgot akármennyire igyekszem és úgy tűnik hogy halad valamerre. Halad is csak nem számomra. :(

Ez most nem a szokásos esti rinya, tényleg szeretnék tanácsot kérni hogy mit kellene ezek után tennem már. Javítani persze mindig lehet magán az embernek, de hova javítsam azt hogy én elégedett vagyok önmagammal. Külsőre sem vagyok egy nagyon férfi és hozzáállásra sem, nem becsülöm túl sem magam. Olyan férfi genetikai adottságaimból nem tudok lenni mint amilyenek ezek a férfiak, egyetlen alma sem tudja magát körtévé változtatni pusztán akarattal.


Ilyen fiúkra vagy férfiakra gondolok:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Most nem túlzok az utóbbi két évben 15 alkalommal gondoltam azt hogy talán lesz belőle valami. Ebből 14 lány ilyen fiúval jött össze nemsoká. Az egyik pedig egy gyúróssal. köszönöm ha elolvastátok és tudtok valami értelmes válasszal reményt önteni még belém. :(


2017. szept. 1. 23:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Arra tippelnék, hogy talán nem egyértelmű a szándékod a nők számára. Talán félreértenek, és csak haverként tekintenek rád, akivel jól el lehet hülyéskedni. Ha szertinted is lehetséges ez, akkor legyél kicsit határozottabb, legyél kicsit jobban férfi! Lehet, hogy egyik-másik lány túl rámenősnek fog gondolni, és megijed, de talán lesz olyan, akit éppen így tudsz megragadni.
2017. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%

"Átlagos lányok akiknek ugyanúgy vannak szépséghibáik mint bárki másnak legyen az egy vasgabb comb, szögletesebb arc, kinek mi az ami eszébe jut, nem hibátlan, feszes topmodell kinézetre gondolni."


Nálad komolyan szépséghibának számít ez? Ezek normális, nem fotosoppolt nők. Agymosott a média?


Lehet, hogy ezek a díszjanik nem a lányok hibáira fókuszálnak, hanem arra, hogy miért tetszenek.

2017. szept. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
igen az kifelejtettem hogy úgy jönnek össze időközben mással hogy tudják hogy nekem tetszenek és nincs kapcsolatom. hívni szoktam őket találkozni ami gyakran nem jön össze különböző időelosztás vagy egyéb dolgok miatt. ezt is vehetném egyfajta intő jelnek de nem tenni semmit csak várni a sült galambot férfiként egyenlő az örök magánnyal. nem látszik rajtam egy külső szemlélőnek de már eléggé reményvesztett vagyok ilyen téren. félek hogy valóban az vár rám. a léc sincs valami magasan tehát pláne nem értem.
2017. szept. 1. 23:41
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is ott lehet a hiba, hogy masoknak tetszenek, te meg ezt elemezgeted, hogy kinek milyen hibai vannak. Tudod ezt a lanyok megerzik.
2017. szept. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Senki hibáit nem elemezgetem, lássatok már a mondatok mögé! Arról van szó, hogy nem tökéletes topmodell külsejű lányokról van szó mert, ha nem írom ezt le akkor megkapom, hogy biztos csak az olyanokat veszem észre. Nekem úgy tetszettek ahogy voltak, a hibáikat pedig főleg ők sorolják nem én elemezgetem hanem nem győzöm viccesen hárítani és mondani nekik, hogy számomra ez nemhogy nem csúnya vagy taszító, hanem így tetszenek. Leragadtok egy szónál és pont olyan dolgon lovogaltok ami téves.
2017. szept. 2. 06:04
 6/16 anonim ***** válasza:
Az lehet a baj, hogy ahogy leírod, neked hótmindegy, kicsoda, csak nőd legyen. Van egyáltalán elképzelésed, milyen nőt akarsz?
2017. szept. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kérdező? A korosztályoddal ismerkedsz?
2017. szept. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nyugi Kérdező, itt gyakorin még egy 200 kilós, zsíros hajú rohadt fogú női Molnár Krisztián is szép, aranyos, kedves enyhe duci lánynak számít, de ha egy csavó nem úgy néz ki, mint Ryan Reynolds, akkor igénytelen és szüzen fog meghalni.
2017. szept. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem hótmindegy kicsoda csak nőm legyen. Nem kellene olyan nő aki nem tetszik vagy nem szimpatikus miután megismertem. Sok lányban meglátom a szépet. Lehet az a szeme ami elvározsol vagy az alakja vagy hasonló apróságok az össz, pozitív kisugárzása mellett. Ha elkezdek ismerkedni egy lánnyal és azt veszem észre, hogy teljesen passzív velem, soha nem ír nekem, ha kérdezek válaszol pár szóval, ezzel a beszélgetés letudva és ez megy mondjuk egy hétig akkor hagyom a dolgot mert egyértelmű, hogy nem érdeklem. Ha látom rajta, hogy beszélgetéseknél valamennyire érdeklődő, lazább, személyes találkozónál is tartja a szemkontaktust, sokat mosolyog akkor próbálok közelebb kerülni. Ilyenkor szokott jönni a nekem most nem kell kapcsolat sem komoly sem másmilyen. Elhívom randira akkor ideje nincs éppen mert ő ma 6-8 órát dolgozott. Hát én 10-12-t, de mégis tudok időt szakítani arra aki fontos és akitől szeretnék valamit. Ezek után nagyjából két hét-egy hónap múlva kijelzi, hogy kapcsolatban van egy ilyen férfival amit linkeltem. Ahogy írtam nincs ezzel baj, de folyamatosan átverve érzem magam. Mondják meg, hogy kár a gőzért mert nem vagyok az esete vagy hogy van egy kiszemeltjük, voltak randizni párszor és vele alakul a kapcsolata és ezt tartsam tiszteletben mert nem szeretnének ámítani sem. Ha pedig nem így van akkor hogyan lehet nulláról 2 hét alatt megismerni valakit hogy már azonnal kapcsolatban legyenek és ezt rendszeresen?

28 vagyok és huszonévesekkel próbálok ismerkedni. Lassan szeretnék már családot, szerető feleséget, egy vagy két szép gyereket, de jelenleg már semmi esélyt nem látok arra, hogy valaha játszhatom a fiammal vagy elvihetem a lányomat sétálni.

2017. szept. 2. 22:04
 10/16 anonim ***** válasza:
Aham. Tehát szép legyen, ez számít.. hát a csak szépek a modellfiúkákkal állnak le utóvegül. Mit akarsz még egy nőtől? Csak mert szépből meg aranyos kisugárzásúból millió van. De melyik az, aki hozzád passzol? Ezt körül tudod írni? Mert ha nem, akkor a hiba itt van.
2017. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!