Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak miért elég egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak miért elég egy gömbölyded fenék a kémiához?

Figyelt kérdés
2017. szept. 2. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha igen, akkor már mindent értek.
2017. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem az hogy beleszeressek valakibe, kell egy jó személyiség. :)
2017. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Ezt hogy szűrted le? Valaki így koptatott le, hogy bocs de nincs gömbölyű segged, nincs kémia. Szia!?
2017. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mert a pasik agya tudjuk milyen,mindenben a szexet látja
2017. szept. 2. 15:51
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
A kémiához nem csak fenék kell, de majd rájössz. És igen, mindennek a mozgató rugója a szex. Két kategória van nőknél. A dugható és a nem dugható. Utóbbiból lesznek jó barátok vagy annyi sem. Előbbiből meg kapcsolat és annak bármilyen verziója. Ha ismerkedésnél nincs vonzalom akkor nincs vonzalom. Emiatt nem a pasik a szemetek. A kémia meg nagyrészt vonzalom, ahhoz meg hozzátartozik az is, hogy átfut az ember agyán a szex, kinek milyen időközönként. A lényeg utána jön, hogy többre is kellesz vagy nem. A férfiak egyszerűek.
2017. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha te ezt így eldöntötted, akkor minek a kérdés?
2017. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rajta volt az unicumos pólón is h "a kerek formákra bukom". Szóval kétségtelenül igaz".
2017. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ma 16:13


meleg pasikra nem igaz

2017. szept. 2. 16:32
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Legalább nekik egy természetes jelenség fontos, nem pedig pl.: az anyagiak...
2017. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd el azt a mesekönyvet,amiben ezt olvastad!Nem,ez nincs így,és ezt nőként ìrom.A kémia az,amikor valakire ránézel,és egyszerűen beindít.Nem a segge vagy a melle,hanem a kisugárzása,mindene,az,amilyen ő maga.Hiába vagyok én kerek vagy feszes,ha nem kellek valamiért,akkor nincs kémia és pont.A Rákóczi túrós is finom valakinek,én meg utálom az ízét,holott külsőre nem néz ki rosszul.Erről csak ennyit.
2017. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!