Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek előtte WC re menni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek előtte WC re menni, hiába akarok. Nektek is ciki a barátotok előtt kakilni?

Figyelt kérdés
2éve van barátom, elég komoly köztünk, ő elmegy előttem kakilok, pukizik előttem, de én nem merek. Pedig mindig beszéljük, hogy ez természetes és mindenki csinálja, és ezt így is gondolom, de egyszerűen ha érzem hogy kell, nem merem megtenni. Lassan már a saját szüleim előtt se, nekem ez nagyon kellemetlen, alig hogy kijön, szaga van, és az egész lakás tiszta büdi. Tudom hogy ez az élet de nagyon elszomorit ez az egész és már én érzem magam rosszul, mit kéne tennem?
2017. szept. 3. 20:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Megnyugodhatsz, senki elott nem kell kakilnod. Nem allatok vagyunk, hanem emberek privat szferaval, es egyedul szoktuk ezt a tevekenyseget muvelni.
2017. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sem egészséges mások jelenlétében szarni.
2017. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Nehogy öngyulladj
2017. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

Én 8 éve vagyok férjnél, de a mai napig egyedül járok xarni. Persze nem tragédia, ha mondjuk beugrik vmiért a fürdőszobába, de ez kb. két másodperc, aztán kimegy. Egyikünk sem vágyik társaságra olyankor, szerintem az lenne a fura, ha xarni is együtt járnánk. Van privát szféra is a világon. Ezt a "szülők előtt se", meg "büdi lesz az egész lakás"-dolgot se tudom hova tenni.

Szüleim előtt utoljára bilibe kakiltam, a fürdőszobának meg van ajtaja, azt használjuk.

2017. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ezzel kezdj valamit mert nem egészséges ám ha ennyire tartogatod.

Tudom hogy nehéz "idegen" helyen kábelt fektetni de hozzá kell szoknod. Én sem szeretem ezt a dolgot máshol végezni az otthonom kivételével. A munkahelyemen is azért tudom a nagydolgot elvégezni mert szerencsére több különálló wc helyiség van és nincs az hogy körülöttem, mellettem lévő fülkékben hallják ahogyan kijön a hurka.

2017. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Tudatosítsd magadban: nem előttük kakilsz. Gondolom, egyedül mész ki a WC-re és elzárkózol ott. Az égvilágon senki sem lát, senki sem firtatja, mit csinálsz.


Ha zavar a szaga, akkor légfrissítőzz, esetleg ha van ablak a WC helyiségben, akkor nyisd ki, és szellőztess.

Ne aggódj amúgy, a családtagjaid és a barátaid is ugyanolyan büdöset nyomnak ki magadból, normális ember megérti, hogy a végtermék nem rózsaillatú.

Ja, és nem rögtön azután kell WC-re menni, miután valaki ott a nagy dolgát végezte. Ha vártok egy kicsit, akkor elmegy a szag.


21/L

2017. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
ha együtt laktok vagy ketten vagytok akkor közölheted vele és arrébb megy vagy zenét hallgat bármi:D
2017. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

probald ki hogy ahogy kijon maris huzod a vecet, aztan meg 5 percig tronolsz es 5 p alatt kimegy a szag. de am a kerdesedre valaszolva, en kakilni merek elotte de fingani nem.

mindig megfogadom, hogy na a kovetkezo fingot kieresztem mostmar. de egyszeruen bezarkozik a lyukam es nem tudom kiengedni.

2017. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
illatosító a keresett termék neve.
2017. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
Mi sem szoktunk egymás előtt kakilni a párommal, pedig lassan három éve együtt vagyunk. Nem is fogunk soha. Ez az intim szféra mindenkinek kell. Szerintem normális, ha te sek akarsz, nem is kell ezen változtatni.
2017. szept. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!