Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 30as nőktől kérdezném, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30as nőktől kérdezném, az mennyire vonzó ha egy férfi tud táncolni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 5. 15:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Engem valahogy nem hoz lázba. Ha tud táncolni oké, de...ettől még nem lesz vonzó számomra. Mondjuk én sem tudok táncolni, lehet ez is benne van a pakliban. :) Ha tudnék és ne adj' Isten szeretnék is, akkor gondolom többet nyomna a latba a férfi partner tánctudása.
2017. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
Semennyire. Az egy extra. Ettől számomra nem válik vonzóvá/vonzóbbá valaki, aki egyébként nem tetszik.
2017. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
41%
Általában aki jól tud és szeret is táncolni társaságban villog vele és minden nőt megforgat, na ez sem túl vonzó.
2017. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
49%
Hidegen hagy. 30 felett nem is annyira akar az ember már minden éjjel táncolni/bulizni, akkor már más dolgokat keres az ember. Persze "extrának" nem rossz.
2017. szept. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Nem érdekel
2017. szept. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
Szerintem vonzó. Bár én épp csak átléptem a 30at... :P
2017. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Mivel én nem szeretek táncolni, így számomra nem jelent semmit. Tud és tud, kèsz, de velem nem menne sokra.
2017. szept. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Mondjuk én már negyven vagyok, de ez engem tíz éve is vonzott. Mondjuk ha együtt elmennénk tánc tanfolyamra, vagy ilyen táncos alkalmakra, az nagyon tetszene.
2017. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz!
2017. szept. 5. 18:47
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem extra ha egy férfi tud táncolni, ha van egy fejlett testtudata, ezzel párhuzamosan vidámabb, mert a mozgás kihat a testre és lélekre.
2017. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!