Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátom, de mindig megisme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de mindig megismerek valakit és jobban bejön?

Figyelt kérdés

Elmegyünk bulizni, vagy bárhova, ismerkedni, a haverokkal, barátommal. Végül mindig arra jutok, hogy megtetszett valaki... és 1-2 hétig rajta gondolkozom, milyen jó lenne megint egy társaságban lenni vele.

Miért van ez? Nektek volt ilyen?


2017. szept. 5. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Vagy nem jó a kapcsolatod, vagy látens ribi vagy.
2017. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Olyan van, hogy bejon mas, neha, nem allandoan. Olyan nincs, hogy arrol abrandozok, hogy bar vele lehetnek, plane nem rendszeresen.
2017. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Akkor nem szereted a barátodat.


21/L

2017. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem a legjobb a kapcsolatom..

Ha pl, meghallom a zenét, amit együtt énekeltünk, eszembe jut a srác, és még 2x meghallgatom azt a zenét.. ilyesmi

2017. szept. 5. 20:11
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Én ezt a sztorit most úgy értettem, hogy mindig van egy barátod (aki mindig más) és hiába van az, de egy másik személy mindig megtetszik.


Tehát hogy állandóan váltogatod a barátaidat, de még azután is újra más kezd el tetszeni. Ez esetben tényleg csak ilyen ribis beállítottságú vagy, hogy nem bírsz megmaradni valaki mellett sokáig.

2017. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én akkor viselkedtem így, mikor már kiszerettem a barátomból.
2017. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem való neked a Párkapcsolat még, lehet sose nem is lesz.Ahhoz előbb megkéne komolyodni.Nőj fel, még éretlen vagy.
2017. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy tűnik, mintha nagyon kötődnél a barátodhoz, sőt úgy tűnik, mintha egy tinédzser lennél, akinek még gőze sincs, hogy mit (kit) akar.
2017. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 az nem éretlenség, hogy már nem szereti a párját és mások után vágyódik. Vagy szerinted kiszeretni valakiből = gyerekesség? Érdekesen látod a dolgot...
2017. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én 7 éve vagyok a barátommal. nekem is van, hogy megismerek valakit, beszélgetni kezdünk, és tetszik az újdonság varázsa. de mindig tudom is, hogy csak ez tetszik. eddig volt 2-3 ilyen. aztán persze az történt amire gondoltam, pár hét után már nem érdekeltek annyira, nem értek a barátom közelébe se. szóval én már csak így kezelem ezeket. érdekes megismerni újakat, de ennyi.

mondjuk ha te már arra gondolsz, hogy velük lennél, az lehet nem a legjobb jel. igazából neked kell rájönnöd, hogy miért tetszenek meg neked ennyire.

mindenesetre ha nem vagy már szerelmes, akkor szakíts.

2017. szept. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!