Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek bejön, ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön, ha egy csaj néha kislányosan viselkedik?

Figyelt kérdés

Nem hisztire gondolok vagy nyávogásra, hanem mondjuk 20+ éves, de plüssel alszik vagy szereti a meséket (hupikék törpikék,spongyabob,stb), esetleg ha még simán leül ismerös gyerekkel barbizni, kirakózni,legózni.

Szóval arra gondolok, hogy nektek bejön, taszítö vagy mondjuk semleges, ha egy elviekben felnött csaj hajlamos gyerekesen viselkedni.


2017. aug. 12. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
En lany vagyok de szerintem aranyos. En is ilyen vagyok.
2017. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. :D Gyűjtöm a plüssöket, de már mértékkel. :D

Mondjuk én a Disney és a Barbies meséket szoktam sokszor megnézni. :D


Van párom 4 és fél éve. :)

2017. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna az ilyesmi, a spongyabobot még én is megnézném vele :D
2017. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, én is szeretem a meséket, és legózni vagy kirakózni is szívesen leülnék akár a fiammal, lányommal, ha lenne. Egyébként is úgy gondolom, hogy az embernek sosem szabad elveszítenie a gyermek énjét, mert onnantól fogva egész életében boldogtalan lesz. Sokan túlságosan felnőnek, kiveszik belőlük a kreativitás, a világra csodálkozás. Pedig ez szerintem nagyon fontos.
2017. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is szeretek mesét nézni, meg ismerősök gyerekeivel játszani. Az egyik barátnőmnek van egy két éves fia és őszintén meg szoktam csodálni a játékait. Múltkor például gyurmáztunk 😊
2017. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!