Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjatok tanácsot, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tanácsot, hogyan vészeljem át a párom huzamos többhónapi/heti távollétét lelki károsodás nélkül?

Figyelt kérdés
2017. szept. 6. 01:45
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Foglald el magad.
2017. szept. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Tudtok kommunikálni, nem? Nekem max 10 napra megy el a férjem néha munka miatt, így a több hónapos időintervallumról szerencsére nem tudok nyilatkozni, de ha minden reggel és este beszélünk, akkor azért kibírható. Az utolsó 1-2 nap meg már tök izgi mindig, kitalálni, hogy mivel várjam haza, mi legyen a vacsi, süti, stb. Ő meg mindig hoz valami meglepit, így ő is tervezget, kattog, hogy minek örülnék éppen. :)

A megfelelő hozzáállással szerintem kibírható.

2017. szept. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Ha jó nő vagy, lesz aki ápolja a lelked
2017. szept. 6. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Nem kell a hiszti, nehéz z lesz, de mivel dolgozol, napi nyolc-kilenc ora elmegy.

Esre fész, hangouts, skype, stb.


Nem a posta korában élünk, hogy ne is beszélhessetek hetekig...


Én fél évig éltem 1000km-es tárvkapcsolatban. Az este jo volt, vártam, mert akkor végre láthattam a Kedvest, beszélhettünk, a nap meg eltelt - bár rég sütöttem annyit mint akkor (csak hogy lefoglaljam magam) ;)


Persze, ha semmi dolgod, csak otthon ülsz, ugy nehéz.


Te mikor mész vele ki?

2017. szept. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
A magam példáját tudom csak leírni. Én már egy idősödő férfiember vagyok (61 év). Egy éve párkapcsolatban vagyok a jelenleg külföldön élő kedvesemmel (60 év). Tervezzük, hogy 2 év múlva hazaköltözik és összeházasodunk. Félévente együtt töltünk 2 hetet, ami a csodálatosnál is csodálatosabb! Szexuális együttléteink rendkívül jók: naponta többször is megy a dolog! Bizony nagyon nehezen múlnak azok a napok, amit külön kell tölteni és ez a több! Az év 365 napjából, jóformán egy hónapot sem vagyunk együtt. Viszont nem múlik el úgy a nap, hogy ne látnánk, hallanánk egymást Messenger- en! Hála Istennek, hogy a mai kor technikája mindezt lehetővé teszi! Enélkül sokkal nehezebb lenne. Ha érzelmileg két ember kötődik egymáshoz, semmi nem lehetetlen! Ha pedig valaki a félrelépésen töri a fejét, azt a "kapcsolatot" kár fenntartani! Ha szereti a párját és ő is ragaszkodik Önhöz, akkor adott a hűség. Ellenben ha felszínes a dolog, akkor meg kár erőltetni, mert a lelket a test el fogja vinni valamerre másfelé!....
2017. szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kijózanítóan reális válaszokat kaptam. Lehet, hogy tényleg hisztizek? A legértékesebb nekem az "idősödő" úré. Talán épp azért, mert férfitól jött egy olyan válasz, ami szerint ő még nehezebb helyzetben van, mégis nemes lélekkel viseli. Ez megerősített. Különben mindenki jót írt. Egy kivétellel, de azon meg mosolyogtam egy jót. Köszönöm az erősítést!!! Menni fog!
2017. szept. 7. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!