Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindennapi hajmosás? A hajam...

Marcipanne kérdése:

Mindennapi hajmosás? A hajam már nem bírja

Figyelt kérdés

Kb 3 éve kezdődtek a problémák a hajammal.

Muszáj mindennap mosnom mert már a fejbőröm hozzászokott.. én hülye létemre hozzászoktattam a hajamat a mindennapi hajmosásra.na szóval azóta kezelhetetlen a hajam, töredezik nem nő, és nincs semmi tartása. Próbáltam milliószor leszokni a mindennapi hajmosásról, szárazsamponnal de 1 hét után nem bírtam muszáj volt újra rászoknom a mindennapira. emellett még vasalom is.. a hajam teljesen tönkre ment. Kérlek segitsetek bármilyen tanácsot elfogadok



2017. aug. 18. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

20 éve naponta mosom, semmi baja a hajamnak

Próbáld ki A kallos hair pro tox családot, nekem azzal 3 nspig kibírja, ha úgy alakul (pl kirándulás)

A száraz sampon meg eltömíti a pórusokat a fejbőrödön és ha sokat hadználod hajhullást okoz, felejtsd el!

2017. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy olyan betegség mint a kényszeres takarítás !, gondolod érdekel valakit, hogy néz ki a fejeden a haj, kinek akarsz tetszeni áruld már el xd. Állítom ha lenne egy rakás kula a fejeden akkor jobban bejönnél az embereknek mint így, hogy mindennap mosod, vasalod . Menj el egy fodrászhoz és rakasd rendbe azt amit elb @ sztál, kérj tőle tanácsot és kezeld, ápold aszerint a hajadat a jövőben.
2017. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem muszáj naponta hajat mosnom , és semmi baja. Talán használhatnál vitamindús olajokat/pakolásokat , lehet segítene
2017. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az eltöredezett végeket sajnos már semmilyen olaj és pakolás nem fogja rendbe hozni, csak levágatni tudod. Ha megszabadulnál a töredezett végektől, utána biztosan sokkal élettel telibbnek éreznéd a hajad. Ezután már csak változtatni kéne néhány hajápolási szokáson. Tudom, hogy nehéz leszokni a mindennapos hajmosásról, én magam is küzdök a gyorsan zsírosodó hajammal, de szárazsamponnal kihúzom két napig. Nem tudom, hogy használsz-e balzsamot vagy valamilyen kondícionálót,de azoktól nagyon puha lesz majd a hajad. A hajvasalás előtt pedig használj hővédőt vagy hajolajat, ami, mint már korábban írtam, az eltöredezett hajvégekkel már semmit nem fog tenni, viszont ha a hajvágás után használnád, biztosan nem töredezne el olyan gyorsan.
2017. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is naponta mosom. néha fénytelennek látom, és ezek segítenek rajta:


1. alkalmanként nem samponnal, hanem kizárólag balzsammal mosom, másnap úgyis jön a rendes mosás.


2. most narancsolajjal kísérletezek. fényesebb tőle és szebb a színe.

2017. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nekem annyi kihullik hajmosáskor, hogy ha minden nap mosnám egy hónapon belül nem maradna hajam.. én már ott tartok, hogy nem merem megmosni.. Tudom ez nem ide tartozott, de jól esett magam kipanaszkodni :D
2017. aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kipróbálnék szulfát mentes samponokat, pl (Dr. Organic), ezek kevésbé szárítják a hajat.
2017. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!