Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek milyen céljaik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek milyen céljaik vannak az életben, és ez mennyire érdekli a férfiakat?

Figyelt kérdés
Mindig azon megy a rugózás, hogy milyen céljai vannak a férfiaknak, és hogy az megfelel-e éppen a nőknek vagy sem. De beszéljünk most a nőkről. Nekik milyen céljaik vannak az életben? Ezek a célok, ha vannak egyáltalán, befolyásolják-e a férfiakat, vagy őket ez nem érdekli, csak a punci?

2017. szept. 6. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Felesleges nemekre bontani az életcélt. Egyénenként mindenkinek más az életcélja.


Nekem pl jelenleg az, hogy lediplomázzak. Másnak meg az, hogy szüljön 1-2-3 gyereket és 10 évig otthon maradjon gyesen. És ez még csak 2 szélsőséges példa.

2017. szept. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ. Van olyan férfi, akinek csak p**sa kell, azt nyilván nem érdekli, hogy a nőnek vannak-e céljai, vagy egyáltalán kerek mondatokban elő tudja-e adni a gondolatait. :)


Amúgy meg mindenkinek más.

Van egy ismerősöm, akinek az a célja, hogy orvos legyen belőle (ezért orvosira jár már 3 éve), van, aki énekesnő akar lenni, és van, aki modell.


Nekem személy szerint az a célom, hogy profira fejlesszem a rajztudásomat, minél több embernek segítsek, segítsek a mentális betegségek elfogadásában (sokan másként kezelik őket, mint a fizikai bajokat), és marketingesként dolgozzak egy papír-írószer vagy egyéb kreatív üzletláncnál.


21/L

2017. szept. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Normális férfit érdekli, és főként az a fontos benne, hogy egyezik-e az ő elképzeléseivel. (Ez fordítva is igaz egyébként)


Tehát, ha a nő karrierre vágyik, utazásra, de gyereket nem szeretne, akkor ezek a célkitűzések nem fognak tetszeni egy olyan férfinak, aki családot alapítana, és az otthon melegét teremtené meg a nővel, nem pedig egy kft alapjait.


És az ellenkezője is igaz: Akinek az anyaság az álma, legyen bármilyen gyönyörű cél is, kevés lesz annak a férfinak, aki nem akar gyereket, viszont szereti a nagyratörő, karrierista nőket.


Tehát, annyiban befolyásolja a nő célja a férfit, hogy nem őt fogja választani, ha összeegyeztethetetlen az ő jövőképével. És jogosan.

2017. szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Én már 16 évesen tudtam, hogy egy ideig Olaszországban szeretnék élni. Ezért megtanultam a nyelvet és kimentem dolgozni. Közben szereztem egy diplomát is. Majd rájöttem, hogy spanyolul is szeretnék beszélni, ezért ott is éltem egy ideig. Mikor visszamentem Magyarországra, az volt a célom, hogy a szakmámba dolgozzak. Ezt is megvalósítottam. Jöhetett a családalapítás. Mióta férjnél vagyok, már közös céljaink vannak, amiket együtt valósítunk meg. Külföldre költöztünk, dolgoztunk. Pár hónapja vettünk házat, mindkettőnknek van már saját vállalkozása is.
2017. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

A "nők" nevében nem tudok beszélni, csak a sajátomban:

- megszerezni a diplomámat tavasszal

- felsőfokú nyelvvizsgát csinálni még egy idegen nyelvből

- venni egy kis házikót, és magunknak felújítani szépen

- utazni minél több helyre (van bakancslista, ha nem probléma, nem írom le, túl hosszú és igazából irreleváns :D )

- folyton fejlődni a szakmámban

- szerezni egy wankeles autót

- megházasodni

- elkerülni, hogy karrierista legyek

- akár később csinálni egy okj-s szakmát a diplomám mellé

- szépen békében éldegélni a párommal és egy hobbi-hüllővel

- öregkorra oda jutni, hogy tudjunk lazítani, eljárni ide-oda


Természetesen ezek befolyásolták a páromat, mondjuk a nyelvvizsga, meg a diploma nem, de a többi közös cél.

Semmi értelme nem lenne a kapcsolatnak, ha nem akarnánk mindketten pl közös házat, vagy megházasodni, vagy ilyesmi.

Olyannal meg szóba se állok többet, akiről megtudom, hogy csak a punci érdekli :D


A férfiak céljainak nem "megfelelniük" kell a nőknek, hanem összepasszolni a párjuk céljaival. :)

2017. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
#4, tök jó, de ez hogy a bánatba jön ide?
2017. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mivel az eddigi céljaimat elértem, amit kitűztem magam elé, fősuli, diploma, álommeló, álompasi, önmegvalósítás, önismeret, most jelenleg csak egy cél lebeg a szemem előtt:


megtanuljam feldolgozni és elfogadni 27 évesen anyukám halálát, aki most februárban halt meg 56 évesen. 12 évig küzdött a daganattal.


Remélem kielégítő volt a válaszom.

2017. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

#6

Az volt a kérdés, hogy kinek mi a célja az életben. A válaszoló meg leírta. Úgy jön ide. :D

2017. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Hopp, afölött átsiklottam, akkor elnézést!
2017. szept. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ui.: Egy normális érett felnőtt embernek mindig vannak céljai, hisz az viszi előre az életben. A párját is ugyanúgy kell, hogy érdekelje, hogy a másiknak mik a céljai, tiszteletben kell, hogy tartsa..stb. És aztán jöhetnek a közös célok, amiket együtt valósítanak meg.


7-es válaszoló vagyok

2017. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!