Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Nálatok tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Nálatok tényleg ezek a legfontosabbak?

Figyelt kérdés
Szembesültem azzal, hogy mivel alacsony vagyok egyből rávágta a pasi, hogy "hát túl alacsony lennél hozzám bocsi" a másik pedig az ismerkedés elejénél tényleg az volna a legfontosabb, hogy egy lány/nő hol erősebb? Most komolyan ezek volnának a legfontosabbak számotokra? Persze tudom a külső sem utolsó de akkor is. Attól még, hogy nem vagy vékony sem teltebb hanem a kettő közötti testalkattal rendelkezel az miért baj?
2017. szept. 8. 01:11
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha alacsony vagy és kövér, az azért nem túl előnyös. :)
2017. szept. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is alacsony vagyok, 156 cm, és nem vagyok nagyon vékony, de telt sem. Értsd: lapos, lassan kockás hasam van, de vastag combom, kerek fenekem, c-s mellem.

Soha nem volt gondom a pasizással. Csak akkor voltam szingli, ha az akartam lenni. Szóval itt nem az alacsonysággal, meg az alkatoddal van gond, hanem mással. Csak ezek jó kifogások voltak a visszautasításodra. Persze, annak is van esélye, hogy kifogtál pár borzalmasan felszínes férfit, de akkor az ízléseddel, választásoddal, emberismereteddel van némi gond.

2017. szept. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Heart of Darkness ***** válasza:
Nem, vannak ettől sokkal fontosabb dolgok. Legalábbis bennem még ezek soha merültek fel így ebben a formában.
2017. szept. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Az egyáltalán nem baj, ha nem vagy vékony és még alacsony is vagy. Csak nekem ez nem tetszik, úgyhogy olyat kell keresned, akinek ez a testalkat bejön. Valószínűleg alacsonyabb srácoknál kell próbálkoznod.
2017. szept. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk azok után, hogy itt a lányok mindig elmondják hogy náluk magasabb pasit szeretnének, mert egyszerűen nem tudnak vonzódni egy alacsonyabbhoz, ezért minek is erőltetni, mégis hogy a bús büdös phitsába születhet meg egy ilyen kérdés? Melyik idióta trollkodik már megint, most komolyan?
2017. szept. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is jott le. Troll kerdes. Mint kb. 3-bol ketto.
2017. szept. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is rohadt kicsi vagyok (155cm) szóval lehetne simán alacsony pasim is mert tőlem minden ismerősöm magasabb. Mégis úgy alakult, hogy a jelenlegi pàrom 190cm. Egyikünknek sem gond a másik magassága csak szivatjuk néha egymást vele. (Az alakommal sem volt baja akkor sem ha nekem igen, van rajtam olyan 7-8kg felesleg)
2017. szept. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En az alacsony lanyokat szeretem csak.
2017. szept. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akinek ezek a legfontosabbak azok nem párt keresnek hanem szex partnert, akik a hülye kis elvárásaiknak megfelel KÜLSŐRE. Ezekkel ne foglalkozz :D
2017. szept. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!