Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, miért vagytok kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért vagytok kevésbé kritikusak a valóságban?

Figyelt kérdés

Nagyon sok olyan dolgot lehet itt olvasni, amit nekem még az életben nem mondtak, pedig sok emberrel találkoztam már.

Itt rendszeresen beszólnak a nőknek, hogy 56kg felett nem nő a nő, az igazi nő nem visel tornacipőt/edzőcipőt/farmert, ha nem úgy áll a melled, mintha műanyagból lenne, már nem vagy teljes értékű, striákért, narancsbőrért fővesztés jár, illetve a klasszikus a nők 90%-a épphogy eléri az átlagos szintet.

Kedvencem, mikor ugyanaz a szupermodell(!) a példa az átlagos nőre csak smink nélkül, mint a szépre, csak előnyös sminkben


Én vagyok a létező legátlagosabb nő, akit csak ismerek, mégsem szóltak be soha a fentiek egyikéért sem, sosem voltak társkeresési problémáim.


2017. szept. 6. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem kéne konzekvenciát levonnod az ideírogatók véleménye alapján, mivel nagy részük frusztrációkkal van tele, és sokuknak párkapcsolata se volt soha. :D Csak néhány hangos ember.
2017. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Ezeket a kritikákat máshol olvastad. Ez az oldal tele van kiéhezett férfiakkal, fiúkkal, akik szinte bárkire ráharapnak. Amit magadról írsz, az az általános. Ha egy nő legalább átlagosan néz ki, és nem teljesen debil, nem lesz gondja a párkereséssel.
2017. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Nethuszárokról hallottál már?
2017. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva tapasztaltam, itt mindenki tök elfogadó, semmi gond a narancsbőrrel, a kapafoggal, a félénkséggel, ezzel-azzal, a valóságban meg ott rúgtak belém ezek miatt, ahol csak tudtak :D
2017. szept. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Ezek az elvárások megmagyarázzák azt is, hogy a többségnek ebben a kategóriában miért nem volt még hosszú kapcsolata, vagy egyáltalán bármilyen kapcsolata.


Engem az életben nagyon sokan utáltak, bántottak, de! Egy valamit sosem vágtak a fejemhez. Sosem mondták, hogy dagadt vagyok. Aztán feljöttem az internetre, és azzal szembesültem, hogy EU 36/38-as mérettel(!) elvileg a túlsúly okozza majd a vesztemet. XDD


21/L

2017. szept. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"mint a szépre"


A szépség relativ,ezt nincs ember a földön aki megcáfolná.

2017. szept. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyrészt, az ilyen netes oldalakon, írnak mindenfélét, másrészt meg más az álmodozás és más a valóság. Aki itt leírja az "elvárásait", az esetleg csak az "álomnőről" ír, nem a valóságról. De szerintem, ez nők esetében is hasonlóképpen van.
2017. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ma 13:56


"álomnő"

"álomférfi"


Egy bizonyos kor után már hajlandóak leljebb adni ezekből az igényekből,mert hát ugye ha még idős korodra sincs senki és addig várod az igazit akkor biztosan veled van baj..

2017. szept. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert a punci a valóságban annyira jó érzés, hogy rengeteg mindent megbocsátok miatta. Egyszerűen csak annyira jó.
2017. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sok ember leginkább a vágyait írja le, meg olyan tanácsokat ad amit ő maga sem tenne meg.

Ld. "tegnap elfelejtett felhívni a barátom" tipusú /fajsúlyú problémákra azonnal jönnek az "én már rég kidobtam volna" tipusú hozzászólások. Közben dehogy dobta volna ki, sőt...


Mint ahogy "45 kiló feletti nővel szóba sem állnék" megjegyzéseket tevők könnyen lehet hogy a való életben örülnének ha bárki szóba állna velük, nemhogy ők válogassanak, súly szerint.

2017. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!