Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Miért szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért szoktátok facebookról letörölni a nőket ha randi után lepattint benneteket?

Figyelt kérdés
2017. szept. 8. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert minek őrizgessem, ha nem akar tőlem semmit? Nem is ismerem, és azzal, hogy lepattintott, esélyt sem adott, hogy megismerjem. Én ezért.
2017. szept. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Ha vissza se ír randi után, annyit sem képes írni, hogy bocs de nem akkor alap, hogy letörlöm.

Ha megírja korrekt módon (ami ritka), akkor is törlöm mert ha tetszett randin a nő akkor csalódás, hogy nem akar folytatást és így könnyebb tovább lépni, hogy minden kontaktot megszakítok vele.

2017. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk nő vagyok, de engem a férfiak úgy töröltek le hogy nekik nem tetszettem. igazából mindkét opció jogos. Ha nem akarsz semmit már tőle akkor minek legyen ott. Semmi értelme.
2017. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ugyanazért, amiért a nők teszik ezt.
2017. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Mi szól ellene? Már azokon az eseteken kívül, amikor valakit felizgat a fb ismerőseinek a száma...
2017. szept. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szalámiért b+.

ha nem akar tőlem semmit a csaj akkor minek legyen az ismerőseim között?

bocs de egy nő holdudvarának se akarok a rajongótáborába tartozni.

mert a nők nagy része köztudottan élvezi, ha nyalizós gyökerek veszik körül még azok után is, hogy elutasította őket.

2017. szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert mit csinaljon? Sem multatok sem jovotok. Logikus a torles.
2017. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nos, nem szoktam sem randizni, sem szíre-szóra felvenni bárkit az ismerőseim közé, de...


Ha ilyet tennék, akkir az lenne az alapja, hogy egyrészt úgysem találkoznánk többet, másrészt meg nyilván nincs meg köztünk az az összhang, ami legalább egy haversághoz elég. Akkor meg ugye... mit keresne az ismerőseim közt? Ahhoz azért kevés, hogy egyszer-kétszer találkoztunk (kábé a "tudom a nevét" c. kategória).


Végül a lepattintás módja sem mellékes (példának okáért maga ez a szó is elég lenne, hogy töröljek valakit).

2017. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem azért a visszautasítgatós tiniribóknak egy törlés az felér egy -al az önbizalomskálájukon :) ×) :P :D
2017. szept. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!