Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetné le a lelkiism...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetné le a lelkiismeretfurdalást? Férfiak, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Következő a helyzet: Egy éve különélünk a férjemmel, válás folyamatban. Elkezdett udvarolni nekem egy férfi, aki a szomszédunkban lakott. Nekem nagyon tetszik, és randizgatunk, de már többször mondta, hogy neki olyan lelkiismeretfurdalása van a férjem miatt (mert hát vele is sokszor találkozik és beszélgetnek). Nem szeretné, ha a férjem megtudná, hogy mi randizunk. Én ezt nem értem. Már egy éve külön élünk, mit foglalkozik a férjem érzelmeivel? Főleg, hogy azóta annak is van valakije és nem utánam siránkozik.

2017. aug. 20. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Végül is mit kéne csinálnia? Engedélyt kérni az exedtől?
2017. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ket gondolat van a fejemben:

1.) kamu kifogas

2.) toketlen a csavo


A ferjeddel mar kulon eltek regota es el is valtok. Tehat semmi nem kot mar ossze titeket (gyerekrol nem irtal, igy gondolom az nincs).


Azt sem irtad, hogy a ferjed es az udvarlod baratok lennenek, tehat ez sem szamithat.


A vege pedig, hogy a ferjednek is mar van valakije.


Egyaltalan nem logikus, hogy ezen "ragodik" az udvarlod. Valami baj van vele, deritsd ki, hogy mi.

2017. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kifogás. Nem akar felvallalni.
2017. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog miatt lehet:

1. Valóban ilyen érzékeny lelkületű

2. Kamuzik, és igazából csak nem akar felvállalni téged


Én a másodikat tartom valószínűbbnek.


21/L

2017. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó, de ha nem akar felvállalni, akkor mi a fenének udvarol meg randizik velem? Mire jó ez? Szex még nem volt.
2017. aug. 20. 13:32
 6/7 anonim ***** válasza:
"még"
2017. aug. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy kamu kifogás ez. Nekem is volt már hasonló esetem és ismerősökkel is beszéltem erről akiknek szintén nehezen mennek ezek a dolgok, ha ismerik az exet.

Én például már nem is ismerkedek a szülővárosomban emiatt. Nem egy kis porfészek, de lényegében ismerem az összes számomra szóba jöhető nőt, ha máshogyan nem is csak látásból. Ismerem az exeiket és mivel több baráti körnek tagja vagyok azt is tudom sokukról, hogy kivel volt csak kalandjuk...

Számomra nagyon visszataszító így beállni következőként a sorba a nőnél. Volt olyan eset amikor kézzel lábbal nyüsztetett a csaj, be is jött volna, de képtelen voltam potenciális barátnőként tekinteni rá, mert ismertem az összes exét.

Én nem is értem, hogy sokan miként tudnak összejönni a haverjuk volt nőjével vagy akár lecsapni a kezéről.

Az ország másik felén most jobb a helyzet, itt totál idegenek a nők és így tiszta lappal indulnak.

2017. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!