Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 évesen miért furcsa hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen miért furcsa hogy szűz vagyok? 22\F

Figyelt kérdés

2017. szept. 9. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem furcsa.
2017. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Csak akkor furcsa (főleg lányoknak), hogy ha amúgy külsőre teljesen normális vagy, esetleg még "jó pasinak" is tartanak. Egyszerűen nem sokan hiszik el, hogy valakinek nem az a prioritása tizenX éves korától hogy szexeljen. Nekem is volt olyan eset amikor szabályosan meg kellett győznöm egy lányt hogy szűz vagyok.
2017. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
A második válaszoló teljesen jól leírta :).
2017. szept. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
A furcsa az ami eltér a megszokottól és ez eltér, ennyi. Az is furcsa lenne, ha valaki 80 -as évekbeli öltözékkel és frizurával járkálna, de attól még szabad és nem is bűn persze, csak furcsa lenne.
2017. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
4 es és ha krisztus elött 10.000 beli divatos ruhákat hordanék azt is szabad?
2017. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Én még 21 vagyok de nálam is furcsálják, mert 4 éve kondizok, egész jó fizikumom van, arcra sicsenek nagy gondok, mégis szűz vagyok, csók se jött össze eddig. Nálam az a baj, hogy nem vagyok nagydumás. Egyszerűen, lényegretörően szokásom beszélni, a poénkodás meg nem mindenkivel megy. Fura de egyesekkel nagyon tudok, másokkal meg szinte egyáltalán nem. Na és ha ismerkedtem csajokkal, sokszor furcsálták, hogy szűz vagyok, az egyik kincsnek is nevezett ezért... szóval én meg azt furcsállom, hogy hogy reagálnak erre egyesek :D Engem régebben nem foglalkoztatott a csajozás, elfoglaltam magam mással. Most meg sajna nagyon kevés a lehetőség ismerkedésre. De ez van, majd csak összejön valakivel egyszer egy kapcsolat. Annyira nem parázok a dologtól, hogy örökre egyedül maradok.
2017. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Kinek furcsa?
2017. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 évesen sem voltam csajjal, egyszerűen a hivatásom, ami egyúttal a hobbim is sokkal jobban lefoglal és nincs időm ilyesmikre. Meg igazából nem is hiányzik a dolog.
2017. szept. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 24évesen vagyok hasonló módba mint a 8as
2017. szept. 10. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!