Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért furcsa, hogy szűzként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért furcsa, hogy szűzként nem kapcsolatra hanem csak a testiségre vágyom?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és tudom furcsa, hogy még mindíg szűz...

Beszélgettünk hozzám közel álló emberekkel, és szerintük furcsa, hogy nem szerelemre, kapcsolatra hanem magára a testiségre vágyom.

De szerintem ebben semmi furcsa nincs, hisz nem mindenki ugyan arra vágyik nem?



2016. ápr. 8. 21:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem írtam nő vagyok.
2016. ápr. 8. 21:33
 2/10 anonim ***** válasza:
Furcsa? Szerintem nem. Egyedül talán az, hogy 20 éves nőként hogyan lehetsz szűz, ha testiségre vágysz. :D
2016. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Érdekes, és biztos meg vannak az okaid rá.

De miért ne? Ha neked így jó...

2016. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Anno még úgy gondoltam majd ha megtalálom az "igazit" lefekszem vele...

Teltek az évek semmi...

Mára már úgy vagyok vele nem érdekelnek a kapcsolatok csak a szex része, nem fogok várni egy kapcsolatra.

2016. ápr. 8. 21:38
 5/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.Hidd el, nem csak te vagy így.

Sok feleslegesen váró emberke van.

Szerintem első sorban magadnak és a jövendőbeli párjelölteknek tartozol csak elszámolással.

2016. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bölcs döntés.
2016. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Meg fogsz lepődni: nem mindenki ugyanarra vágyik.
2016. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak azért furcsa, mert fiatal lány vagy. Ők többnyire még várni szokták a herceget a fehér lovon. :)

Szerintem nincs ezzel semmi gond. A szerelem meg úgy is jön magától, ha jön.

Bennem kettősség van. Egy részem vágyik a szerelemre, mert emlékszek, hogy milyen jó érzés volt, bár soha nem viszonozták. A másik részem meg nem vágyik az elkötelezettségre, kompromisszumokra, és a potenciális csalódásra, így inkább igyekszik elkerülni. Egyelőre ő áll nyerésre, nem sikerült szerelmesnek lenni senkibe az utóbbi időben. :)

31F

2016. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Haha én is testiségre vágytam, megértelek, aztán olyan jól sikerült, hogy kaptam hozzá gyűrűt + 2 gyereket is. De még mindig jó dolog az a testiség :D
2016. ápr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is 20 éves lány vagyok, szintén szűz. Lett volna már pár lehetőségem, de nem akartam élni vele, nem akartam egy puszta "tárgy" lenni, egy kaland. Őszintén szólva én is nagyon vágyom már a testiségre, úgyhogy teljesen megértelek, de szerintem ebben a korban (szűzként vagy sem) ez teljesen normális is. Szerintem nem furcsa, ha csak arra vágysz, sokszor én is úgy vagyok vele, hogy csak a testiség része kellene, viszont a való életben képtelen lennék rá. Nem a herceget várom a fehér lovon, csak egyszerűen egy olyan személyt, akiben képes vagyok annyira megbízni, hogy le merjem vetkőzni a gátlásaimat, és oda merjem adni magam. Emiatt viszont nyilván a puszta testiség része nálam nem működőképes, amit néha sajnálok. Sokszor viszont úgy érzem, hogy egy kapcsolatra is szükségem lenne, a gyengédségre, összebújásra, hogy valaki szeressen, akit viszontszerethetek. Szóval nálam ambivalens, néha így érzek, néha úgy.

20/L

2016. ápr. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!