Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen a makkotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen a makkotok?

Figyelt kérdés

Elég érdekes dolgot találtam neten..:)(És gondoltam felteszem kérdésben,légyszíves,ha válaszoltok,akkor kort is!:D Köszi :)

[Ez a szöveg is hozzá van:A hímvessző csúcsa illetve a feje, ismertebb nevén a makkja duzzadt (hagyma, vagy körte alakú), gömbölyű vagy hegyes lehet.]


1: A duzzadt, gumós végű makk olyan személyt fed fel, aki magával ragadó szexuális teljesítménnyel van megáldva. Aktív férfi, aki mágnesként vonzza magához a nőket. Számára óriási különbség van a szex és a párkapcsolat között. Vagyis az, hogy a szex során teljesen odaadja magát, ez viszont nem jelenti azt, hogy ugyanezt teszi a kapcsolatában is. A nő csak arra számíthat, amit előzetesen megígért számára. Nem rossz partner, ha a nő tudja, hogy a futó kapcsolatban mire számíthat.


2: A gömbölyű makkban végződik a fallosza, gyakorlatias szerető, aki meggyőződéssel hiszi, hogy a tettek hangosabbak a szavaknál, akár szeretetről, szexről vagy valami másról legyen szó. Valójában tetteivel fejezi ki belső érzéseit.


3: A hegyes makkú pénisz, művészlelkű férfit jelképez, aki idealista, de nehezen tud lazítani és nagyra értékeli a függetlenségét. Szeretőként romantikus, azonban nem szívesen rendeli alá magát társa hatalmának, ritkán megértő és engedelmes. Sok gondja van a lazítással és az orgazmussal. Ha a hímtag emellett hosszú és vékony is, akkor a férfi kifejezetten önző szerető.


Lehet valaki hülyeségnek fogja tarani,de szerintem ez nem az :D:)


2010. máj. 26. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Ez olyan amúgy mint egy horoszkóp? Ha a kezedbe adom akkor jósolsz vmit? :D
2010. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
nekem másmilyen van,akkor én ufo vagyok?
2010. máj. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat... ez nem horoszkóp ...
2010. máj. 26. 17:52
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
az én farkam olyan mint a rókáké, vörös 30 centis
2010. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces... azt hiszed kikerülsz puruttyára,azért irogatsz ilyeneket?:D vagy mi?
2010. máj. 26. 17:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van, de el nem tudom képzelni, hogy ezek hogy nézhetnek ki (NEM, NEM KELL KÉP!).


Amúgy ezek olyan általánosítások, amik ha picit többet képzelünk bele, mindenkire igazak.


20F

2010. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Linkelj már képeket!

S aztán meg mondom hogy igaz e.

2010. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rám a 2. igaz, de annyira, hogy az első és harmadik meg nem, és tényleg passzol.. lol :D
2010. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként ez lehet logika is.. "Sok gondja van a lazítással és az orgazmussal." Nyilván, mert ha szétszexelné magát, vagy naponta verné, nem olyan lenne.


Az elsőnél meg biztos azért mágnesként vonzza a nőket, mert edzett, de nem vert, mert a vert az inkább gerincesen duzzad.

2010. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!