Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök neki? vagy nem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki? vagy nem? Vagy nem mer lépni? :S?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliból aki nekem nagyon teccik álltolag énis tetszem neki. és azt halottam h nem ilyen csajozos. Meg hallotam olyat is h csak a szexre kell neki egy csaj. De akivel utoljára járt csaj ugy vette fel msnre. és engem nem pedig tudja h bejön nekem:S de pl. ma megkérdezte h nem e megyek el vele meg 2 haverjával sétálni én meg nem mentem. Mert féltem h azt hiszi h eggyet szol és ugrok utána. Meg suliba meg akárhol űllandoan egymást nézzük. Szerintetek ilyenkor most miwan?! =/ (U) / bocsi a helyesírásért! /
2010. máj. 26. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég érdekes a fogalmazásod. Azért kicsit olvasd át mielőtt elküldöd. Nem tudom miért utasítottad el a sétálás dolgot. Igaz, hogy ott lett volna két haverja, de akkor mit csináljon hogy elmenj vele valahova? "első szóra ugrok" Ezt nem teljesen értem. Nem lett volna jó elmenni vele és elkezdeni ismerkedni? Most megint várod, hogy oda menjen és elhívjon. Kicsit bonyolultan fogod fel a dolgot. A tanács: Próbálj meg beszélgetni vele ha olyan viszonyban vagytok ja és ha elhív valahova akkor menj el! Különben hogy kezdődik el egyáltalán a kapcsolatotok? Mondjuk te is felveheted msn-re és ott talán könnyebb beszélgetést kezdeményezned. stb stb stb
2010. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

bocsii fogalmazásért..de látom megérrteted;)

mármint h ne vegyye észre azt h.esetleg engem is kihasználhat vagy valami..=/

de én egyszerüen nem merem felvenni mert félek h elküldene vagy valami..=/ pici megbántamh nem mentem sétálni vele:S

azért köszi szépen(K);)

am ö 17F én 15L

2010. máj. 26. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát te bolond vagy,szerintem ne nagyon várd,hogy többször elhív valahova.
2010. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem kezdeményezz most Te, mivel szerintem most azt hiszi, hogy nem jön be neked, mivel nem mentél el vele sétálni..hívd el valahova most te ;) vagy menj oda hozzá beszélgetni.. remélem sikerül :)

sok sikert :)

2010. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
végülis majdnem minden héten együtt "logunk" meg a haverjaival azok az én haverjaim is és hát multkor észre vettem h állandoan engem figyel.. és amikor ránézek szemembe néz és..olyan jo érzés hát nem tudom mit tegyek basszuus:S:S köszi mindenkinek(L)
2010. máj. 26. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!