Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy srác nagyon tetszik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác nagyon tetszik és fb-on bejelöltem írtam neki arra válaszolt majd még 1x írtam arra meg nem, párhétre rá megböktem ő vissza bökött és ez így megy 2hete is de nem tudom hogy bejövök-e neki vagy most lépni fog vagy én lépjek valahogy?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
mond meg neki h kivánod és egy gyors szexre ugorjon át hozzád, az gondolom neki is bejön
2011. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 andoryy ***** válasza:
Lehet hogy az utánam jövők leszólnak, de szerintem 1-szer kapd el chat-en megismeritek egymást aztán próbáld meg ezt még egyszer többször nem. Ha a srác 2 alkalom után nem kezdeményez beszélgetést.
2011. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 andoryy ***** válasza:
akkor ennyi.
2011. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
te b@szotthülye vagy, nyilván ha nemválaszol nemérdekled, ha nem szärna le nagyivben és k.urvahigan akkor már rég irt volna nemgondolod? bökdösd csak, ge.ci idegesitő és értelmetlen h bökdösöd, gratulálok
2011. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Get a life.
2011. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Visszabökött, és 2 hét után még nem véreztél el?? TEJÉZUSATYAÚRISTEN ez örök életű!!
2011. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jutott már eszedbe az a gondolat, hogy a facebook nem az életed? Hogy a bejárati ajtó kijárati is? Hogy az ilyen dolog ROHADTUL KOMOLYTALANOK, és te is az vagy. Komolyan mondom irigylem a problémáid. Fészbuk, meg bökdösés. Hihetetlen hol tartunk.
2011. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Írj még üzenetet, aztán ha nem válaszol hagyjad... Remélem segítettem.
2011. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

őszintén?


menjetek a fészbukkal a piccsába gyerekek. :'D régimódi vagyok, lehet, de nem fészbuk az élet. Ne képzeld magad bele egy virtuális világba, ez nem a mátrix. Hívdd el találkozni, beszélgessetek, sétáljatok, csináljatok bármit a való életbe együtt! Aztán megtudod, hogy szeret-e vagy sem.

2011. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Facebook-on?? Én rosszul vagyok már a facetől , 2 hónapja felfüggesztettem magam, pont az ilyen baromságok miatt és tök jól elvagyok nélküle. Hányingerem van a facebook-tól. Ha valóban bökdösne, biztos megijednél...
2012. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!