Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha csak a pénzes csajokra megyek?

Figyelt kérdés
Elég jóképü és jól szituált úriember vagyok. Igy szerintem az is fair ha egy férfi kihasználja ezeket az adottságokat,nem csak a Nők. Hissz szépnek születni nem bűn. Természetesen 30 és fölötti kategóriára gondolok.
2017. szept. 10. 09:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem gáz, csak utána ne sírj, hogy nem te kellesz nekik, csak a pénzed!
2017. szept. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Sok negatív kommentet fogsz kapni, de én egyetértek veled. Eddig csak szegény barátnőim voltak, akik csak a fogkeféjüket tudták hozni a kapcsolatba. Most már én is olyat keresek, akinek van valamije, és nem nekem kell mindent előteremtenem.
2017. szept. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kérdező és 2-es: az ilyen elvárások teljesítése mellett még mindig nincs garancia arra egy komoly nő számára, hogy Minőségi érzelmi és Viszonzásokkal teli kapcsolat várható. Szeretnek erre sokal legyinteni, főleg a vadkapitalizmusban.
2017. szept. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem ertem. Mit akarsz te kihasznalnj, ha neked is van penzed? Egy jol kereso no meg igen ritkan all ossze egy rosszul kereso ferfivel. Akarhogy is nez ki.
2017. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

10:22


"Minőségi érzelmi és Viszonzások"

Ezt pénzel megtudom venni egy utcalánynál bármikor.

2017. szept. 10. 10:38
 6/16 A kérdező kommentje:

ma 10:33

Pénzből sosem elég,minél több van annál több kell tudod.

2017. szept. 10. 10:38
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

már én is csak azoknál a nőknél keresgélek, akik önmagukat el tudják tartani.

régebben még voltam olyan hülye, hogy odatettem magam anyagilag is egy kapcsolatba, és akár 80-100 ezret is elszórtam a csajra havonta.

ami egyébként nem egy nagy összeg (természetesen felnőtt párkapcsolatban számítva) de ezért legtöbbször semmit nem kaptam cserébe.

hisz a legtöbb nő természetesnek veszi, hogy a férfi egy két lábon járó pénztárca.

2017. szept. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
S*** lehet már neked hogy ennyire az anyagiak,stressz határozza meg az életed. Az ilyen anyagias emberek sohasem tudják meg mi az az igaz szerelem.
2017. szept. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
És a pénzen kívül te mit teszel még bele a párkapcsolatba? Mert ez így önmagában k.rv@ kevés...
2017. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Szerelem sokkal jobb, de majd te is megtanulod.
2017. szept. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!