Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartom magam senkinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartom magam senkinek a párom mellett?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje együtt vagyunk, de állandóan azt hallgatom kollégáktól, barátoktól hogy ő milyen sokra vitte, én minek dolgozok egyáltalan ha úgyis eltart. Zárkózott vagyok, ő viszont mindenkivel megtalálja a közös hangot. Folyton azt éreztetik velem, hogy jobbat érdemelne vagy nem tudom, én semmire nem vagyok jó.. Úgy érzem semmi önbizalmam nincs mióta együtt vagyunk. Mondtam is neki, erre azt válaszolta ő csak magát adja. :/

2017. szept. 10. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is annak érzem magam, csak én alapból. Annak is tartottak mindig. Egyedüli előnye, hogy sosem gyanúsítanak még azzal sem amit én követtem el. Néha mókás láthatatlannak lenni.
2017. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Szard le az irigy kollégákat! Amíg nem a társad érezteti veled, hogy ő többet ér, nincs semmi baj.
2017. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Hagyd ott őket
2017. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Király dolog 1es akkor finghatsz a buszon
2017. szept. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Ha te mindig zárkózott leszel, ő meg nem, akkor biztos lesznek olyanok, akiknek ez nem tetszik, függetlenül attól, hogy semmi közük hozzá, és a véleményüket sem kérdezik.

Talán segítene, ha bizonyítanál, elsősorban magadnak. Sport, munka vagy valami hobbi, amiben jó vagy és elérsz valamit. Más ember nem lehetsz, de ha vannak céljaid, és azokat eléred, az jót tesz, segít az önbecsülésed helyreállításában, amitől jobban érzed majd magad, stb...

Az meg, hogy mások mit gondolnak, az ő dolguk, persze tudom, hogy ha mondják is a magukét, az rosszul esik. De ha "rendbejössz magaddal" akkor nem fog érdekelni, vagy nem fog ennyire megviselni.

2017. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Elég durva az efféle kisebbségi komplexus, az ex-barátnőmmel ráment teljesen a kapcsolatunk, tehát én a "pasi" szemszögből látom ugyanezt. Ott én voltam az, aki "sokra vitte" stb. és a barátnőm meg állandóan tepert ezerrel és egyszerűen nem tudott túllépni ezen az érzésen. Pedig én soha nem éreztettem vele ilyesmit! Aztán ez addig fajult, hogy végünk lett, egyszerűen nem illettünk többé egymáshoz. A hülye emberek bogarat ültettek az ő fülébe is, pedig én nagyon szerettem...
2017. szept. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki pontozott le mindenkit (ami engem illet mindenki válasza hasznos) :/

A párom mindig azt mondja mennyire szeret, a hibáimmal együtt vagyok neki tökéletes mégis sokszor kijavít, okoskodik mintha mindent jobban tudna. Ez nagyon idegesít de szerencsére kezd visszavenni.

Utolsó, szomorú hogy így alakult. Néha én is úgy érzem, hogy minden könnyebb lenne ha szakítanánk.

2017. szept. 10. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!