Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell ahhoz dolgozni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell ahhoz dolgozni, hogy 100 ezres burberry pulóverem legyen, hublot órám meg ilyenek? Luxus lányokat akarok én is!

Figyelt kérdés
Mit dolgoznak, akiken ilyenek vannak? Azok a 25 év körüli srácok akik így mászkálnak Vácin, Vörösmarty téren, Andrássyn mit dolgoznak??? Nekem is olyan barátnő kell mint Kárpáti Rebeka meg ilyenek.

2017. szept. 11. 19:08
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
90%

gazdag szülők

saját vállalkozás

saját vállalkozás gazdag szülők által


Magyarországi alkalmazotti bérből nem veszel 5 milliós órát, maximum felsővezetőként, arra meg 25 évesen nem sok esély van. Külföldi fehérgalléros munkából már lehetséges, azon belül is IT vagy pénzügyi szektor.

2017. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:

Vagy jól megy a szülők vállalkozása, vagy ismertem olyat is, akinek gazdag ősei voltak, és örökölt egy nagy vagyont. Szerintem a ritkábbik eset az, hogy huszonévesen annyira okos és tehetséges valaki, hogy pl. cégvezető lesz, de van ilyen is. Illetve az is lehet, hogy amiket látsz, nagy részük hamis.

Bár ez csak én véleményem, de nem értem, miért vágysz arra, hogy ribiket kelljen eltartanod,

2017. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű és nyilvánvaló. Lássuk be, hogy 25 évesen aligha rohangálhat valaki 30 milliós BMW-vel. Legalábbis biztosan nem becsületes úton kereste meg rá a pénzt és főleg nem önerőből. Apucinak biztos van saját cége vagy vállalkozásai, esetleg állami megbízások amikből visszaosztanak legalább 30%-ot. Röviden szólva a családnak köszönhetően kapott egy jól fizető állást.
2017. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:

Az illegális tevékenységeket nem említettem, drogdíler, hacker... esetleg oligarcha :D

Saját vállalkozásnál meg azért meg kell említeni, hogy 99% megbukik vagy nem hoz olyan kiemelkedő hozamot, és csak a 1% lesz olyan "szerencsés", hogy ott menőzzön a karórájával a vácin.

2017. szept. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
38%

Egyrészt sok pénz kell hozzá elsősorban, de ez elég evidens.

Hogy mit dolgoznak? Jó kérdés. Szerintem a legtöbb ilyen srác nem magának teremtette meg ezt az életszínvonalat, hanem "örökölte". Felmenői befolyásosak, be tudják rakni olyan helyekre ahol kevés erőfeszítéssel sokat lehet lopni.

Van egy olyan mondás, hogy munkával nem lehet pénzt keresni és ez többnyire megállja a helyét mert a legtöbb munkahelyen béralku elve szerint állnak hozzá a dolgokhoz. Nem elég a fizetés? Lehet válatani, lesz másik jelentkező. Viszont, ha beraknak egyből felső vezetőnek nulla kompetenciával ahhoz amit csinálsz (mert valójában nem is csinál semmit) csak mert a vezérigazgató rokona akkor jó sokat keresni "jó munkával".


Esetleg még külföld jut eszembe. Ebben az országban tényleg nagyrészt az gazdag aki "ellopta" magának a vagyont, hiszen még az orvosok/mérnökök sem keresnek annyit, hogy Ferrarira fussa belőle, sok intelligenciától csak úgy duzzadó ember meg az 50-70 milliós járgányaikkal furikázik az utakon.

2017. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

#1 #4


Sportoló, celeb, (hím)ringyó, dj, az ilyen Magyarországon divatos semmirekellő tevékenységeket pont kihagytad.

A kérdésben említett hölgy is egy falábú focistával szűrte most össze a levet.

2017. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
58%
Nekem van Burberry pulcsim (meg galléros pólóm is), mégsem vesznek észre jobban a lányok..nem ettől függ..Hublot karórám ugyan nincs,de azt te sem gondolod komolyan hogy minden 2. Vácin sétáló huszonévesnek 10 millás karórája van (a "gagyibbakat 2 milláért hozzádvágják).. egyébként pont ezeken a helyeken,amiket írsz, 90%ban külföldiek vannak, a külföldi fizetéseket meg össze sem lehet hasonlítani a magyarokéval..itt "legkönyebben" ügyeskedésből tudod biztosítani magadnak azt az életszínvonalat..
2017. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

250 ezres iPhone-t megveszik olyanok, akik hónap végén enni sem tudnak néha, szerinted a luivuttyon' táskával vagy burberry pulcsival nem így vannak? Az eredeti hublot karórát azért már nem veszik meg, de van replika belőle.

Hidd el Magyarországon RENGETEG ember akar sokkal de sokkal gazdagabbnak tűnni, mint amennyire valójában az. Ez ilyen nemzeti szokás.

2017. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy elég csórónak érzem most magam, hogy én még csak nem is ismerem ezeket a márkákat. :D
2017. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
Miért akarsz olyannal járni, aki nem magadért szeret? És akivel semmiről nem lehet beszélgetni felszínes témákon kívül?
2017. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!