Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell ahhoz dolgozni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell ahhoz dolgozni, hogy 100 ezres burberry pulóverem legyen, hublot órám meg ilyenek? Luxus lányokat akarok én is!

Figyelt kérdés
Mit dolgoznak, akiken ilyenek vannak? Azok a 25 év körüli srácok akik így mászkálnak Vácin, Vörösmarty téren, Andrássyn mit dolgoznak??? Nekem is olyan barátnő kell mint Kárpáti Rebeka meg ilyenek.

2017. szept. 11. 19:08
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
18 feletti embereknek van te fogyatékos. Jobb ha nem is írsz ide többet, mert állandóan csak egy FAIL-t nyomsz és lejáratod magad. :D
2017. szept. 11. 23:41
 32/46 anonim ***** válasza:
40%
Felnőtt nem egyenlő 18 felettivel. Felnőttnek lenni élettapasztalat kisfiú.
2017. szept. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Te mitől vagy ilyen retardált? Veleszületett mentális betegség, esetleg a környezeti hatások miatt alakult ki az éled során, hogy ilyen hülye lettél?
2017. szept. 12. 00:00
 34/46 anonim ***** válasza:
32%

# 34


Tehát te nem vagy férfi.

2017. szept. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Már a kérdésed is kellemesen gyerekes. Jaj órát akarok meg pulcsit, meg jó nőt. Persze érettségi nélkül prolizol, aztán jövőre jön a közmunka. Szar ügy lesz tinike.
2017. szept. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Jah, és a goldenboy nick olyan marha férfias, gondolom ez a rapper művészneved is egyben, vagy a cs:go accountod.
2017. szept. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

Golden Boy, Oscar De La Hoya bokszoló nickneve. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Hihetetlen, ekkora balfaxot én még nem láttam ezen az oldalon, (pedig vannak bőven) aki minden egyes hozzálólásában képes failokat nyomni :DDD XDDDDDDDDDDDDDDDD


Na aludjál, holnap a gyárban munka lesz.

Nekem ég már a pofám helyetted is, hihetetlen hogy ennyire égeted magad ahelyett, hogy inkább nem is írnál ide többet. Nem ciki?

2017. szept. 12. 00:28
 38/46 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem a 77%-os meg a 80%-os kommentelő egy és ugyan az a balfa_z.


Ugyanolyan sötétek, benéznek mindent, előbb pofáznak mielőtt gondolkodnának (lásd doktoros komment, gazdinfó=mérnöki szak, érettségizőt 18 alattinak mondja stb.)


Érdekes, hogy a 77% így a védelmére kelt a semmiből, és ugyan azzal a szerencsétlen stílussal félreolvas, félreértelmez mindent.


Érdekes azok lettek lepontozva, akik felvilágosították őt a tudatlanságairól, amire persze érdemben reagálni, visszaszólni vagy vitatkozni nem tudott, max. ferdíteni más témára.

2017. szept. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
74%

22 éves egyetemista lány vagyok Budapest egyik legjobb gazdasági egyetemén. Azt sem tudtam, mi az a Burberry pulóver, pedig eléggé szerencsés családi hátterem van, sosem kellett nélkülöznöm semmiben. Mi ebben a pulóverben akkora cucc? Komolyan, csak egy pulóver. Szerinted valaki ezért fog szeretni? A párom most törleszti a diákhitelét, mert ő kevésbé vagyonos családból jön, mégis több éve vele vagyok.

Miért nem akarsz olyan párt, aki magadért szeret?

22/L

2017. szept. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

Jó, gözöm sincs a mester és doktori képzési idejéről, mert nem érint, de az ismerőseim sorra doktorálnak 25 évesen. Szóval nagyot nem tévedhettem. Fiatalabbak nálam egy évvel.


Ezt a két embert pedig, a közgazdászt és a szoftverfejlesztőt valóban ismerem egyikük a barátnőm, másik pedig az exem. Egyetem alatt az elejétől dolgoztak, nem egyetem után kezdték, rendkívül sikeresek és elismertek a saját szakterületükön.


Az ismerőseim egy része jogász, 25 évesen mostanában végeztek, a legtöbben a morganstanleynél dolgoznak, tutti nem kevés pénzért, de velük nem vagyok olyan viszonyban, hogy ezt megosszák velem.


Én mezei diplomás leszem, most végzek egy közepesen gagyi szakon, de nincsenek is hatalmas igényeim, és semmiért nem áldoztam volna be a szabadidőm fiatalon. Pláne nem azért, hogy évekkel később milliós dolgaim legyenek.


Ha a 2 ismerősömnek összejött az aranyélet kemény munka árán, másnak is összejöhet.


Nem vállalkozók. Alkalmazottak. Egyik projektmenedzser, a másik senior fejlesztő volt tavaly.


Mindketten nappalin tanultak és mellette! dolgoztak. Egyikük majdnem színötösre diplomázott, a másik színötösre.



Ha úgy vesszük, én kb 100at keresek suli mellett, de van 60ezres ékszerem.


Nem teljesen abszurd, ha az embernek van olyan drága holmija, mint egyhavi fizetése. Sőt, egy kutyám is van, ami 3x annyiba került, mint amit egy hónap alatt összeszedek. Az ember hadd költse már a saját pénzét arra, amire akarja. Egyáltalán nem hülyeség, ha boldoggá teszi az illetőt, mellette meg van biztos lakhatása, félretett pénze és piacképes tudása is.


Ha az ismerőseim külföldön dolgoznának, biztos jóval többet keresnének és jóval drágább dolgokra költenének.

2017. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!