Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magasabb a lány a pasinál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasabb a lány a pasinál, nagy baj ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. az nagy gondot jelent ha a csaj magasabb egy kicsit a pasinál?:S Itt gondolok kb 5 centire! Igazából engem nem zavarna, de őt? Vagy mások mit mondanának? Nem lenne ciki?Köszi a válaszokat!:)
2008. okt. 20. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
A szerelem mindnet legyoz......ha beneteket nem azavar akkor minden ok es szerintem arra ne figyeljetek hogy masok mit mondanak a ti eletetek ti dontitek el hogy ez jo e igy vagy nem....
2008. okt. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
a volt barátom alacsonyabb volt nálam, kb 3cmrel...igazság szerint engem kicsit zavart és sztem őt is...de ezt sose mondtuk ki,a többiek emg enm érdekeltek, szal enm csináltunk nagy problémát belőle:D
2008. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de ha zavart? azt mondod mindkettőtöket :) vagy annyira nem? :) nem tudom, hogy ő hogy viszonyulna!:S
2008. okt. 20. 19:41
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

2.vok

hidd el h nem emiatt lett vége a kapcsolatnak:)

ez olyan h zavarna ha a (jelenlegi) páromnak bajsza lenne,d nem csinálnék belőle nagy ügyet, emrt mint előttem már oly bölcsen mondták, a szerelem mindent legyőz:)

2008. okt. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
értem ^^ köszi szépen nektek:)
2008. okt. 20. 19:58
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
mi a barátommal pont ugyanolyan magasak vagyunk, ha magassarkút veszek valamiért, akkor értelemszerűen magasabb vagyok nála. Őt kicsit jobban zavarja, mint engem, ezért nem is szoktam emlegetni, és mások sem szóltak meg minket még emiatt. Csak hajrá. :)
2008. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Jah, csak az a gáz, ha föl akarsz venni valami magassarkút. Meg azért tényleg fura, de az előnye, hogy sokan megnéznek titeket :D
2008. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
:) köszike :)
2008. okt. 20. 20:37
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
egyáltalán nem számít...ha a pár elfogadja igy egymást,s szeretik egymást..senkinek semmi köze hozzá!! Nálunk pont akkora a barátom mint én,ami azért fura mert mindig a ngayon magas srácok tetszettek,de ha magassarkút veszek (amit imádok) én is magasabb vagyok!!
2008. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Vízszintben elvesznek a különbségek...:)
2008. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!