Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a fontosabb nektek? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a fontosabb nektek? .

Figyelt kérdés
Mi növeli meg jobban az esélyeimet nálatok? Egy saját lakás, vagy egy jó autó? Tudom, hogy a lakás komolyabb dolog mint egy kocsi, és azt közvetíti másoknak, hogy felelősségteljesen és éretten gondolkosz, viszont abban nem tudtok úgy feszíteni mint egy jó kocsiban. A kocsira jobban irigykedne a többi csaj, meg ti is azt nézitek meg először egy pasin, hogy milyen kocsi van rajta, nem azt hogy van-e lakása vagy nincs.

2017. szept. 12. 00:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Cuki legyen, ne beképzelt legyen a tekintete, hanem jószívűség áradjon az arcáról, és egy őszinte, szerethető ember legyen. Merjen önmaga lenni, ha a véleményét kérdezik, tényleg azt mondja, ha meg megbántana vele valakit, akkor finomítva mondja, hogy ne legyen sértő. Én pl nem tartom fontosnak, hogy a páromnak majd legyen kocsija, túl sok a nyűg vele, szerintem több, mint ami előnyt ad. Kell rá biztosítás, műszaki vizsga, karbantartási költségek, benzinköltségek, esetleg pályamatrica; és ennek a pénznek pl csomó más helyen is helye lenne; pl adhatnám, költhetném az egészet a gyerekemre.
2017. szept. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Tegyük fel hogy komoly szándékkal állsz hozzá az ismerkedéshez, és a hölgy is. Minden rendben, és ha valamivel mindenáron imponálni szeretnél neki valamelyik tulajdonnal, én a lakásra szavaznék. De ne engedd, hogy egy kapcsolatod csak azért jöjjön létre, mert van valamid, ami értékes (és az nem belső tulajdonság).
2017. szept. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Mivel ez szex kategória, így a lakás. Nekem édes mindegy hogy saját vagy bérelt vagy haveré. Legyen tiszta. Szex kapcsolatra nem viszem fel magamhoz a férfit. Ez alap.


Nekem van saját lakásom és felső kategóriás autóm is, de kapcsolatban nem fontos ez. Kocsija legyen, nem vagyok taxis hogy fuvarozzam. Egy idő után unalmas.


Egyébként ha most lakás/autó vásárlás előtt állsz akkor várj. Az ingatlan árak az egekben vannak. De inkább ingatlanba fektess, mert a kocsi az csak veszteség, amortizálódik.


Ha nő szerzés a lényeg akkor autó. De ne ez legyen már a lényeg.



25N

2017. szept. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat, nem ezekre számítottam, hanem inkább arra, hogy "nem ezek számítanak, hanem a belső érték" meg a többi bullshit.
2017. szept. 12. 00:37
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Egy pasin hogy tud kocsi lenni?

Nos mikor én összejöttem párommal se jogsija se autója se saját lakása.

Albérlerben lakott

2,5 éve vagyunk együtt. És most csinálja a jogsit a kreszvizsga sikerült. Holnaptól tanul vezetni.

Megmondom Őazintén hogy én magasról leszartam mit gondol a többi csaj

Volt olyan párom akinek volt autója de nem éreztem többnek max annyival volt jobb, hogyha menni akartunk valahova nem kellett buszozni hanem beültünk a Susukiba és mentünk

23N

2017. szept. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

,, meg ti is azt nézitek meg először egy pasin, hogy milyen kocsi van rajta, ... "


Hát öregem! Lehet nézném, hogy milyen kocsi van rajta, de nem próbálnám meg kitalálni a típusát, hanem k×rva gyorsan hívnám a mentőket!!

2017. szept. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudsz csajozni? Jó nagy lúzer lehetsz! Full idióta vagy ember! 0 agyad van. Hiába lesz bármelyiked is, nem ezen fog múlni. Kocsi azért alap. Most is azakad az eső...
2017. szept. 12. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
#7 te ilyen nagy szakértő vagy :) ?
2017. szept. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg muszáj választani, inkább a saját lakás fontosabb nekem
2017. szept. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, bachatod, ha versz. A személyiség fontos nekem. Lakásom van.
2017. szept. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!