Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek, mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Réku23 kérdése:

Nem tudom mit tegyek, mire gondoljak?

Figyelt kérdés
Még nyáron egy pár barátommal egy közeli helyen voltam iszogatni, és ott volt egy srác akivel előtte már találkoztam, és beszélgettem párszor. Mikor elsőre találkoztunk mondhatni szerelem volt első látásra. Egyből megtaláltuk a közös összhangot, viccelődtünk, mindenféle témáról eltudtunk beszélgetni. Azon az este és megérkezett a klubba ez a srác. elmondta, hogy nagyon tetszem neki, de van egy lány is akivel nem tudja mi is van köztük. Se veled, se nélküled kapcsolatban voltak.Néhány porhár után nála kötöttünk és mielőtt még neki álltunk volna akciózni, egy józanabbik pillanatomban felpattantam. Talán akkor ébredtem rá hogy amit teszek nem helyes, és hiába tetszik Gergő ez így nem fog menni. Mondta, hogy legalább maradjak nála, így végüli ott töltöttem az éjszakát és reggel gyorsan hazamentem. Eltelt kb 3 hónap és felkeresett. Hogy megbánta, hogy utána nem hívott, de nem tudta kezelni a helyzetet. most több, mint másfél hete beszélgetünk újból. Elakar vinni kirándulni és találkozni szeretne velem. Mik a vélemények? Csak kihasználna? Vagy bele menjek egy találkozóba? (a lány már nincs meg neki.)

2017. szept. 12. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor megfektetni akart, most meg azért keres téged mert a másik csaj már nincs.Ha lenne a csaj még akkor is szex miatt keresne s nem másért.Ismered a mondást..Ha nincs ló akkor jó a szamár is.
2017. szept. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rendezte a viszonyokat. Ebből lehet hogy valami kellemes kezd kibontakozni?
2017. szept. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Őszintén remélem, hogy a második válaszolónak lesz igaza.:D
2017. szept. 12. 23:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Elhintette a jajdesajnálom szokásosközhelyet, te meg, ahogy az lenni szokott, naívan ráharaptál. Nincs meg a másik csaj, egyértelmű, hogy mire megy ki. Akkor is meghúzott volna a másik mellett, de most meg főleg. Mennyi idősek vagytok?
2017. szept. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!