Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai nők zömének miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők zömének miért jönnek be a agyonszolizott férfiak? Régen óvták az emberek a bőrüket a nap alól, ma meg néhányan koromfeketére süttetik magukat, és kritizálják azt, aki ezt nem teszi.

Figyelt kérdés
2017. szept. 14. 18:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
Mert azt hiszik ha lebarnulnak nő a fa**uk is :)
2017. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is tetszik a barna bőr,van akinek kifejezetten jól áll, és előnyösebb mint a világos, vagy az atlétatrikós/zoknis "mintázatú".

Persze ehhez kell egy megfelelő összkép, pl. ruha, frizura, férfias illat - ápoltság.

Nem az agyonszolira gondolok, bár olyan is van, az szerintem már kevésbé nyerő legyen szó csajról, vagy srácról.

2017. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%

A szépségideálok folyamatosan változnak. Régen azért nem tartották szépnek a lebarnult bőrt, mert a paraszti munkával kötötték össze, hiszen aki egész nap a szabadban dolgozott, az szükségszerűen lebarnult.


Egyébként az is biztos, hogy a nők zöme számára ma sem kulcskérdés, hogy egy férfi mennyire barna. Ezer más olyan dolog van, ami jobban számít nekik, szóval gyanítom, hogy vagy trollkodsz vagy volt egy darab nő, aki ezzel koptatott le és most azért nyafogsz itt.

2017. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
nő vagyok, de nekem nem tetszenek a szolis hapsik. ellenben a szépen lebarnult nők sokkal jobban néznek ki, mint a "hófehérkék".
2017. szept. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Elmondom neked, hogy 2017-ben egy EU szabványnak megfelelő szoláriumban negyed annyi esélyed van bőrrákot kapni, mint ha kint napoznál a szabad ég alatt.

A fénycsövek UV sugarainak a kibocsájtása most már keményen szabályozva van, nem úgy mint régen. Manapság már nagyon szigorú szabályoknak kell megfelelni, ezért zár be egyre több maszek szolárium, mert nem tudják teljesíteni ezt.

Ja és én nem járok szoláriumba, mielőtt valaki azt hinné, hogy azért osztom itt az észt.

Sőt, szerintem az ilyen fél fekára szolizott férfiak egyenesen nevetségesek, de mégis van keresettje, mert sok nőnek meg ez jön be.

2017. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%

27 éves nőként bocsánat, de undorítónak tartom, hogy egyes pasik szoliba járnak. Mintha homokosak lennének.

Azért maradjon már meg a határ a női és a férfi szépségápolás között.

Most nyáron is megrökönyödve láttam egy pasit, kifeküdt a napra napozni, mint a csajok, a párja a pici babával meg ott maradt az árnyékban.

Már azt is undorítónak tartom, ha a pasi látványosan kiszedi a szemöldökét, meg úgy leszőrteleníti magát csupaszra, mint én.


Számomra elnézést pasik, de őket nem tartom normális férfiaknak. Csak divatb...ziknak.

2017. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk attól, hogy egy pasi napozik, nem lesz b..is, mert ők miért ne élvezhetnék a napot, ráadásul nyáron jó eséllyel az emberek 90 százaléka barna. A nők kisgyerekkel, meg a gyerek miatt vannak árnyékban, mert nekik még érzékeny a bőrük és könnyen napszúrást kaphatnak. 37 éves vagyok, most már nem látom annyira durvának a szolizást, amikor 20 éves voltam, na akkor, most visszagondolva, csoda, hogy még élünk.
2017. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Nem mutat rosszul egy szép, barna szőrtelenített pasi :) Nekem bejön, bár ne menjen át bájgúnárba, a szemöldökét meghagyhatja :)
2017. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Miert ne szolizhatnanak ferfiak is mivan? :D Miert csak noknek szabad a barna bor vagy mi? Amugy regen sem ovtak az emberek a boruket a naptol mivel a legtobbuk egesz nap a foldeken kapalt. Pl nagyapam is ilyen "parasztbarna" volt mindig. A szoliba meg manapsag kevesebb esellyel kapsz borrakot mint a napon mivel mar sikeresen megritkitottuk a foldunk termeszetes vedelmi rendszeret a nap karos sugarai elol szoval a szoli meg biztonsagosabb is.
2017. szept. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
"mar sikeresen megritkitottuk a foldunk termeszetes vedelmi rendszeret a nap karos sugarai elol" - Csúnya sztereotípia, hogy aki szolizik, az mellé egy retardált paraszt is, de lám, itt az élő példa.:))))
2017. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!